Aydın iş insanları siber güvenlik konusunu masaya yatırdı Aydın iş insanları siber güvenlik konusunu masaya yatırdı

Başkan Kaya seçim çalışmaları kapsamında düzenlediği Büyük Acarlar Buluşmasında adeta gövde gösterisi yaptı. Acarlar Mahallesine seçim otobüsü ve yüzlerce araçlık konvoyla gelen Başkan Kaya’ya mahalle sakinleri yol boyu caddelerden, evlerin balkon ve pencerelerinden sevgi gösterilerinde bulundu. Başkan Kaya buluşmanın düzenleneceği alana gelmek için coşkulu kalabalığı aşmak zorunda kaldı. Başkan Kaya’nın toplantının yapılacağı alana mehteran eşliğinde girmesiyle ise meydandaki coşku doruk noktaya ulaştı. Başkan Kaya’ya Acarlar’da AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ve AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten eşlik etti.

SAVAŞ'TAN KAYA'YA TAM DESTEK

Büyük Acarlar Buluşmasında kalabalığa hitap eden Savaş, Başkan Kaya'nın ilçede hayata geçireceği tüm projelere Büyükşehir Belediye Başkanı olarak tam destek vereceklerini aktardı. Savaş konuşmasının devamında, " Büyük Acarlar Hali başta olmak üzere Acarlar Mahallemize hak ettiği tüm hizmetleri sağlayacağız. Acarların tüm internet alt yapısı en kısa zamanda yenilenerek mahallenin internet sorunu çözüme kavuşturacağız. Ayrıca en kısa sürede Acarlar Mahallemizi doğalgaz ile de buluşturacağız. Çalışkan ve emekçi Acarlar için ne yapsak az." ifadelerini kullandı.    

“ACARLAR’IN HER ZAMAN YANLARINDA OLDUK”

Büyük Acarlar Buluşmasında kendisini dinleyen coşkulu kalabalığa seslenen Başkan Kaya, coşkulu karşılamadan dolayı teşekkür ederken, “ 5 yıllık görev sürem boyunca Acarlarlı hemşerilerim ne istediyse yerine getirmek için var gücümüzle çalıştık. Emek veren, çalışan ve üreten Acarlarlı hemşerilerimizin her zaman yanlarında olduk. Yeni hizmet dönemimizde de yanlarında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

ACARLAR HALİNİ YAPMAK BİZE NASİP OLACAK

Başkan Kaya Acarlar Mahallesi’nde yeni dönemde gerçekleştirmeyi planladığı hizmetlerinden de bahsederek, “Yerel yönetimin gücü ile Acarlar’a yapılabilecek pek çok hizmeti geçtiğimiz dönemde mahallemize kazandırdık. Yaklaşık 20 bin metrekare yol yapım çalışmasının yanı sıra, fiziki ve sosyal belediyecilik alanlarında pek çok hizmet ile hemşerilerimizin yanında olduk. İnşallah yeni dönemde bölgenin en büyük hali olacak Acarlar Hal Tesisini ilçemize ve mahallemize kazandırmak da bize nasip olacak.” dedi.