Çöken çatının altından hayvanlarını belediye ekipleri ile çıkardı Çöken çatının altından hayvanlarını belediye ekipleri ile çıkardı

Mustafa Savaş yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“İnançla çıktığımız bu yolda tam 21 yıldır milletimize hizmet etmenin gururunu, sevincini yaşıyoruz. “Aşk ile yürüyen sırtında dünyayı taşır” şiarıyla iktidara gelişimizin 21'inci yılında aşk ile çalışarak ülkemizi 2023 hedeflerine taşıdık, milletimizi hayallerine kavuşturduk.

3 Kasım 2002 ülkemiz için bir milattır. O gün başlayan Türkiye sevdası yolculuğumuz şu an aralıksız devam etmektedir.

Partimizin 21 yıllık iktidarı sürecinde hemen hemen her alanda Cumhuriyetimizin ikinci asrının hazırlıklarını tamamlayacak eser ve hizmetler ortaya koyduk. Bugün, Türkiye Yüzyılı için milletimizin karşısına işte böyle bir müktesebatla, işte böyle bir karneyle, işte böyle bir mirasla çıkıyoruz. Cumhuriyetimizin ikinci asrını Türkiye Yüzyılı yapmakta kararlıyız.

Hayatını, ülkesine ve milletine adamış Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ilan ettiği Türkiye Yüzyılı ile geleceği kucaklamaya devam ediyoruz.

Bu yolda bizlerle yol yürüyen aziz milletimize şükranlarımızı sunuyor, nice başarı ve zaferlere birlikte koşmayı Rabbimden niyaz ediyorum.”