Koçarlı Belediye Başkanı Arıcı göreve hızlı başladı Koçarlı Belediye Başkanı Arıcı göreve hızlı başladı


Osman Yozgatlı Mahalle Muhtarı Halis Hekimoğlu, Başkan Atay’ın mahallelerinde gerçekleştirdiği 17’nci Kitap Kafe’nin açılış töreninde konuştu. Açılış alanını yoğun bir katılımla dolduran mahalle sakinlerinin karşısında söz alan Muhtar Hekimoğlu, gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu. 
“MAHALLE SAKİNLERİM 24 SAATTE TALEBİNİ GERÇEKLEŞTİREN FATİH BAŞKANI DA, TELEFONU KAPALI BAŞKANLARI DA BİLİYOR, ONA GÖRE DAVRANACAKLARDIR”
“24 bin nüfuslu mahallenin 25 yıllık muhtarıyım. Benim telefonuma cevap vermeyen belediye başkanlarını biliyorum. Benim mahallemin insanları da onları biliyor.” diyen Osman Yozgatlı Mahalle Muhtarı Halis Hekimoğlu, Başkan Atay’ın ise taleplerini 24 saat içinde gerçekleştirdiğine dikkati çekerek sözlerini şöyle sürdürdü:
“Muhtarlık hayatımda ilk defa bu son 5 yılımı çok güzel ve en rahat şekilde gerçekleştirdim. Nedenini sorarsanız, sayın başkanım, siz benim mahallemin insanlarına eşit davrandınız. Mahalleler arasında hiç ayrım yapmadınız. Merkez mahalleye ne yaptıysanız benim mahalleme de yaptınız. Allah size uzun ömürler versin, sizi başımızdan eksik etmesin. Öyle belediye başkanları gördük ki telefonları kapalı, bizi hiç tanımayan. Artık ona göre de davranmaları lazım benim mahallemin insanlarının.”