Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sanatsal, kültürel ve sosyal alanlarda gençlere yönelik yeni projelere imza atmaya devam ediyor.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Yeşilden Beyaza” projesi gençler tarafından büyük ilgi gördü. Yeşilden Beyaza projesi ile Aydın’da kar görmeyen öğrencilere, Denizli Nikfer Kayak Merkezinde unutulmaz bir gün yaşatılıyor.

Yeşilden Beyaza projesi ilk defa Aydın Efeler Ahmet Şerife Şanlı öğrencileri tarafından gerçekleştirildi. Öğrencilerin tüm ihtiyaçları Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından karşılanıp, Denizli Nikfer Kayak Merkezinde bir gün boyunca anın tadını çıkarttılar.

“GENÇLERE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Aydın Spor Hizmetleri Müdürü Hamide Ercan “Aydın’da kurum olarak sadece sporla değil sanatsal, kültürel ve sosyal alanlarda da adımızı sıkça duyuruyoruz. Yeşilden Beyaza projesi gibi bir çok projelerle gençlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeşilden Beyaza projemizin ilk faaliyetini gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz ilk defa kar ile buluşarak unutulmaz bir gün yaşadılar. Projeye destek vererek tüm imkanları sağlayan Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’na ve projenin ilk faaliyetini gerçekleştirdiğimiz Ahmet Şerife Şanlı Ortaokulu yönetimine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“ÇOCUKLARIMIN MUTLULUĞU BOYNUMUN BORCU”

Ahmet Şerife Şanlı Ortaokulu Müdürü Özcan Kardeş sosyal medya hesabında “Aydın Gençlik Spor ve İl Müdürlüğü organizasyonunda çocuklarımız unutamayacakları bir gün yaşadılar. Başta Spor Hizmetleri Müdürü Sayın Hamide ERCAN olmak üzere emeği geçen herkese okulum adına teşekkürlerimi sunarım. Çocuklarımın mutluluğu boynumun borcudur” ifadelerini kullandı.