banner47
r

Aydın'da acı tablo

Bu halde bulundular!

Aydın'da acı tablo
banner68
banner108

Aydın'da soğuk kış gününde ortaya çıkan manzara yürekleri sızlattı. Yoksulluk nedeniyle evlerinde yakacak odun, yiyecek yemek bulamayan ailenin dramı, fotoğraf karesine yansıdı. Ailenin yardımına Aymelek Derneği koştu. 

Aydın'da yaşayan ancak mağdur olmamaları için isimleri açıklanmayan ailenin dramı, 3 çocuğun yer aldığı fotoğraf karesinde apaçık ortaya çıktı. Sobasız ve mobilyasız evde, battaniyeye sarılı halde uyumak zorunda kalan çocukların hali, görenlerin yüreğini sızlattı. Ailenin imdadına, Aymelek Derneği Başkanı Yurdagül Altınbaş ve Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Ferdi Güneş koştu. Çocuklar hastanede tedavi edilirken, aileye giyecek ve erzak yardımı yapıldı.

Aymelek Derneği Başkanı Yurdagül Altınbaş, "Sağ ol, var ol! Bu aileyi bildirdiğimiz Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekimi Sayın Ferdi Güneş, bizzat giderek bu yavruların tedavisini üstlendi. Gereken yapıldı. Kömür ve erzak yardımı tarafımızdan yapıldı. Ne mutlu mevki ve makamını halka layıkıyla hizmet etmek için yapanlara. Çok sağ ol oğlum. Allah sayılarınızı artırsın" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALPAY KOSE
ALPAY KOSE - 2 yıl Önce

Devlet suriyelilere komur versin para yardimi yapsin cunku onlar daha onemli bizim insanimizi dusunmezler menfati olani sarip sarmalarlar

H.civan
H.civan - 2 yıl Önce

Yurdagül abla Allah sizden razı olsun iyiki varsınız ve emeği geçen herkeze teşekkürler yanlız bu mahalle muhtarları ilgilenmez bilmez mi mahallede olan biteni

Mehmet yüce
Mehmet yüce - 2 yıl Önce

Allah razı olsun iyilik et iyilik bul demişler duyarlı doktorumuza ve derneğimize minnettarım

Ramazan Fatih saynak
Ramazan Fatih saynak - 2 yıl Önce

Allah razı olsun sizlerden

mehmet
mehmet - 2 yıl Önce

Bu adresi yazabilirmisiniz arkadaşlarla bende yardımcı olmak isterim.

Av.ihsan
Av.ihsan - 2 yıl Önce

helal olsun bashekine...ve ilgili dernek yonetimine

Hüsamettin.
Hüsamettin. - 2 yıl Önce

Uydurma haber.
Köşk belediye değilmi.
Komşuluk ölmedi Aydında.

İsmail kaptan
İsmail kaptan - 2 yıl Önce

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun Allah ne muradın varsa versin sizlere hep ihtiyacımız var buna şükür tebrikler


SIRADAKİ HABER