banner47

Artık sıcak yuvalarında uyuyacaklar

Yardım eli uzandı

Artık sıcak yuvalarında uyuyacaklar
banner68
banner108

Efeler'de mobilyasız ve sobasız evde, battaniyeye sarılarak uyuyan 3 çocuğun hali, yardım severleri harekete geçirdi. Aymelek Derneği Başkanı Yurdagül Altınbaş'ın gündeme getirdiği ailenin artık sıcak bir evi var.

Aymelek Derneği Başkanı Yurdagül Altınbaş, sosyal medya hesabından 3 çocuğun sobasız ve mobilyasız evde, battaniyeye sarılarak uyumaya çalıştığı fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlamıştı. İsimleri açıklanmayan anne ve 3 çocuğun durumu, Aydın'daki yardımseverleri harekete geçirdi. 

Aileye çeşitli yardımlar gönderilirken, bir kişi de evini ücretsiz olarak ailenin kullanımına açtı. Aymelek Derneği Başkanı Yurdagül Altınbaş, "Bu güzelliğe katkıda bulunan herkesten Allah razı olsun. Sayfamızda paylaştığımız aileye evini ücretsiz veren, gıda, giyecek, temizlik malzemesi katkısında (isimlerinin açıklanmasını istemeyen) bulunanlara ne kadar minnettarız. Bu yeni eve üç çocuğumuzu ve annesini yerleştirdik. Bir olursak yıkılmayız. Bölüşerek çoğalırız" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice önal akkoyun
Hatice önal akkoyun - 2 yıl Önce

Çok duygulandım ve bu elele verip böyle güzel hizmette bende bulunmak isterim bu derneğe üye olmaktan mutluluk duyarim saygilarimla

SIRADAKİ HABER