Koçarlı Belediyesi Kız Voleybol takımı, Antrenör İsmail Birgi ile birlikte Kültür sanat etkinlikleri kapsamında ADÜ Kongre Merkezinde Adnan Menderes Üniversitesi Tiyatro Topluluğu tarafından sergilenen “Çantamdaki Ağırlık” adlı oyunu ilgi ve sevgi ile seyrederken,  Tiyatro Topluluğu da sahneye koydukları oyun ve gösterdikleri performans ile katılımcıların beğenisini kazandı.

Sporun yanında çeşitli etkinliklerle de sporcularını kültür ve sanat ile buluşturduklarını ifade Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, “Sporcularımızı sadece antrenmanlarda veya maçlarla desteklemiyoruz. Aynı zamanda sporun yanında kültür ve sanat etkinlikleriyle de moral ve motivasyonlarını yüksek tutmalarını sağlıyoruz. Geleceğimizin mimari gençlerimiz bizler için çok önemliler. Gençlerimizin pozitif enerjileri bize daha çok güç veriyor” dedi.

Başkan Kaplan ayrıca, Koçarlı Belediyespor bünyesinde açtıkları futbol, basketbol, voleybol, badminton, güreş, judo, atletizm ve çeşitli branşlardaki kurslara çocukları ve gençleri davet etti.

kız2