Efeler 09 SFK teknik direktörü Veyis Kanber, Sapanca Gençlikspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Hedeflerinin her geçen gün daha da belirginleştiğini belirten Kanber “Şampiyonluk için oynuyoruz” dedi.

(Haber: Yusuf Yıldız)

Güvercin kazanmaya devam ediyor Güvercin kazanmaya devam ediyor

Efeler 09 SFK teknik direktörü Veyis Kanber ve ekibi Sapanca Gençlikspor maçı öncesi basın ile buluşarak soruları yanıtladı. Ligdeki genel durum hakkında konuşan Kanber, “Hedefimiz her geçen gün daha da belirginleşiyor. Şampiyonluk için oynuyoruz. Son oynadığımız maçlarda birçok takımın önünde olduğumuzu gördük. Bu da hedeflerimizi büyütmemizi sağladı. Sapanca maçından sonra hedefimiz ilk üç içerisinde olmak. Hem kupada hem ligde neredeyse tüm oyuncularımıza şans verdik. Takımın bütünlüğünü iyi oluşturduğumuzu düşünüyorum. Oyuncular da takımın bir parçası olduklarını gördüler, takımlarına sahip çıktılar” ifadelerini kullandı.

ZEMİN OYUNU DOĞRUDAN ETKİLİYOR

Deplasman maçlarında daha iyi oynamalarının sebebinin zemin olduğunu söyleyen Kanber, “Adnan Menderes Stadı’nın zeminin biraz daha iyi olması durumunda çok daha iyi bir oyun sergileyebileceğimizi düşünüyorum. Bu hafta Sapanca ile oynayacağız. Sahanın iyi olduğunu söylüyorlar. Orada da iyi bir oyun oynayacağımızı düşünüyorum. Bizim oyun kalitemiz pas oyununa dayalı olduğu için sahanın iyi olması gerekiyor” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2022-11-04 at 19.03.38