Aydın Berber Kuaför ve Güzellik Salonları Odası Başkan Adayı Serhan Avşar, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Gelecek yılın Ocak ayında gerçekleştirilmesi beklenen Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası seçimleri öncesinde başkan adaylığını açıklayan Serhan Avşar meslektaşlarını ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi. Avşar, ziyaretler kapsamında projelerini ve mevcut sorunlara karşı çözüm yollarını anlattıklarını belirtirken "Bizim amacımız; seçimden seçime hatırlanan üyeler değil, neşeli ve kederli günlerinde her zaman yanında olan bir Oda ve Yönetim yapısıdır." İfadelerini kullandı.

“SAMİMİYET HAVASI İÇİNDE İSTİŞARE EDİYORUZ”

Maske takmama cezaları siliniyor Maske takmama cezaları siliniyor

Meslektaşları ile istişare içinde olduklarını ifade eden Avşar “Aydın Berber Kuaför ve Güzellik Salonları Odası Başkanlığına aday olmam sonrası dile getirdiğimiz gibi, Esnaf arkadaşlarımıza, ziyaretlerimiz devam ediyor, samimiyet havası içinde onlarla istişare ediyoruz, sorunlarını ve isteklerini dinliyoruz. Başkanlığına aday olmam ve arkadaşlarımla yola çıkma nedenlerimden birisi, Esnaflığa aktif olarak devam etmem ve sahadaki sorunları bire bir yaşamam, çözüm yolları arayışı içinde olmamdı. Esnaf arkadaşlarımızı, ziyaretlerimiz sırasında projelerimizi anlatıyoruz, sorunların çözüm yollarını anlatıyoruz. Bizim amacımız; seçimden seçime hatırlanan üyeler değil, neşeli ve kederli günlerinde her zaman yanında olan bir Oda ve Yönetim yapısıdır. Bu anlayışla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Esnaf arkadaşlarıma Hayırlı ve Bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.