Aydın’ın ilçesinden büyük tek köyü olan Karpuzlu’ya bağlı Tekeler Mahallesi’nin yaylasında ikamet eden vatandaşlar Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan’ı duyarsızlıkla suçlayarak, tepki gösterdi. Yerleşim yeri olan ve mahalle statüsündeki evlerine yollar bozuk olduğu için gidemediklerini belirten vatandaşlar, belediyeyi göreve davet etti. 
Karpuzlu’ya bağlı Tekeler Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, bozuk yollara tepki gösterdi. Karpuzlu Belediyesi’ni asli görevini yapmamakla suçlayan mahalle sakinleri, ulaşım ve tarımı at ve eşeklerle yapmak zorunda kaldıklarını belirterek, Yayla yolları son yağışlardan sonra geçilemez hale geldi. Bu çağda biz ulaşımı at ve eşeklerle değil araçlarımızla yapmak istiyoruz” dedi.
“ÇALIŞMA YARIM KALDI”
Kestane ve ceviz gibi birçok ürününü yetiştirdiklerini belirten vatandaşlar, “Elektrik ve suyumuz var. Ancak bozulan yollarımızı Karpuzlu Belediyesi yapmadığı için ulaşımda ciddi sıkıntı yaşıyoruz. Uzun süredir devam eden bu sorunu tekrar hatırlatmak için Tuğrul Ozan’ın makamına çıktık. Hemen yapacağını belirtip söz verdi. İş makinesi ve kamyon gönderdi. Ancak yolun 100-150 metrelik kısmı yaptırıp kalan önemli kısımları bıraktı” diye konuştu.