banner47

Motosiklette Avrupa Akrobasi Şampiyonası'nın ilk günü tamamlandı

- Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke:- "Bu organizasyonların bundan sonra Afyonkarahisar Motor Sporlarında yıl içinde sürekliliğini sağlayacağız"

Motosiklette Avrupa Akrobasi Şampiyonası'nın ilk günü tamamlandı
banner68

AFYONKARAHİSAR (AA) - Motosiklette Avrupa Akrobasi Şampiyonası'nın antrenman turları yapıldı.

Şampiyonada antrenman turları Afyonkarahisar Motor Sporları Merkezi'nde gerçekleştirildi. Organizasyon, Afyonkarahisar Belediyesi'nin katkılarıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında düzenleniyor.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, yaptığı açıklamada ilk günü kazasız bir şekilde tamamladıklarını ifade etti.

Toplamda 16 sporcuyla Avrupa Akrobasi Şampiyonası'nı Afyonkarahisar'da gerçekleştirdiklerini ifade eden Akülke, şöyle konuştu:

"Bugünkü etabımızı bitirdik. Yarın finallerimiz gerçekleşecek. Bu organizasyonların bundan sonra Afyonkarahisar Motor Sporlarında yıl içinde sürekliliğini sağlayacağız. Önümüzdeki günlerde de Afyonkarahisar ve Türkiye için çok önemli bir organizasyonumuz var. Belki de bu organizasyon o organizasyonun habercisi olacak. Dünya Motokros Şampiyonası ve Türkiye MotoFest 1-5 Eylül arasında yine olduğumuz bölgede Afyonkarahisar Motor Sporları Merkezi'nde gerçekleşecek."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER