Aydın’ın Efeler ilçesinde hizmet veren ve mevsimine göre taze sunduğu meyve, sebzeleriyle beğeni toplayan Elit Manav, doğrudan üreticiden temin ettiği ürünleri tüketiciye ulaştırmaya devam ediyor. Manav, dijital platformlar aracılığıyla evlere servis de yapıyor. 

Aydın’da belediye personeli motosiklet kazasında hayatını kaybetti Aydın’da belediye personeli motosiklet kazasında hayatını kaybetti

Aydın-İzmir Karayolu Işıklı Kavşağında bulunan Elit Manav, kış sezonunda da sağlık deposu ve cep dostu sebze, meyveleri tüketiciyle buluşturuyor. Ispanak, brokoli, karnabahar, lahana, kereviz, pırasa gibi kış sebzelerini şehrin kırsal mahallerinde yetiştiren üreticiden temin eden manav, tüketiciye en taze haliyle ulaştırıyor. 
Özellikle Çine ilçesinin Bahçearası ve Çöğürlük Mahallelerinde organik şekilde üretilen ürünler, tezgahlarda alıcısını bekliyor. 
DİJİTAL PLATFORMLARDA DA HİZMET VERİYOR
Elit Manav'ın sahibi ve işletmecesi Enver Güngördü, dijital platformlar aracılığıyla da ürünlerini evlere ulaştırabildiklerini söyledi. Güngördü, dijital platformlardan gelen siparişleri özenle hazırlayarak müşterilerin kapısına kadar teslim ettiklerini ifade etti.