banner47

Yavuz'dan Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'a sert tepki

"Haddinizi bilin haddinizi, haddinizi bilmezseniz patlatırlar ensenizi"

Yavuz'dan Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'a sert tepki
banner68
banner108

AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki sözleri nedeniyle haklarında soruşturma başlatılan Müjdat Gezen ve Metin Akpınar’a sert sözlerle yüklendi. Yavuz, “Haddinizi bilin haddinizi, haddinizi bilmezseniz patlatırlar ensenizi” dedi.

AK Parti’li Yavuz şöyle konuştu:

‘‘Bu ülkenin Cumhurbaşkanına hadsiz diyerek kimse hadsizlik yapamaz. Hele hele ölüm ile kimse tehdit edemez. Haddinizi bilin haddinizi, haddinizi bilmezseniz patlatırlar ensenizi. Darbecilerin, terör sevicilerin buluşma noktası haline gelen CHP’nin Halk Tv’sinde biri ayyaş bir diğeri darbukatör iki şarlatan çıkacak, bu ülkenin cumhurbaşkanına hakaret edecek, bununla yetinmeyip birde ölümle tehtit edecekler. Kimse de bunlara durun siz ne diyorsunuz demeyecek öyle mi?

Cumhurbaşkanımız ve partimizin genel başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan aldığı devrim niteliğindeki kararlar ve birçok alanda hayata geçirdiği reformlar ile bu memleketinin kaderini değiştirdi. Dışa bağımlı olarak hareket eden, ekonominin dip yaptığı, borç içerisinde yüzen, milletin işsizlikten kırıldığı, dizlerinin üzerine çökerek karanlığa gömülmüş bir ülkeyi yeniden ayağa kaldırarak güçlenmesini gelişmesini sağlamıştır.

Şu an ülkemiz dünya sıralamasında güçlü ekonomiye sahip olan ülkeler arasında söz sahibi ise bu Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, lideri olduğu AK Parti’nin ve gerçek vatanseverlerin sayesindedir.

Ülkemize karşı yapılan her türlü alçaklığa, hainliğe, saldırılara karşı alınan önlemler ve dik duruş ile bizlerin birliği, beraberliği sağlanmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sadece ülkemizin değil, tüm dünya mazlumlarının umudu olmuştur.

Böyle bir lidere hiçbir kimse küstahça ifadeler kullanamaz. Bu ülkenin ekmeğini yiyen, sözde sanatçılara en güzel cevabı yine bu millet verecektir. Bu iki şarlatanı ve kendilerine bu küstahça ifadeler kullanmalarında zemin oluşturan sözde gazeteci Uğur Dündar’ı esefle kınıyor ve kullandıkları ifadeleri aynen kendilerine iade ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2018, 20:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zülküf tunahan
Zülküf tunahan - 2 yıl Önce

Dünyanın hic bir yerinde çıkıpta cumhur başkanına bu derece hakaret yapılmaz. Birde basın özgürlüğü yok denilir bu ülkede. Başka yerde olsa anında içeri atarlardı. Sizleri severek izledik yıllarca ama bu yaptığınız adamlıga sığmaz . bunu bilin ne ederseniz edin . Allahın izniyle recep tayyip erdoganı yıkamayacaksınız.. Onun ardında Türkiye var.

veysel eser
veysel eser - 2 yıl Önce

NE DİYEM BENİM BABAM TARİH TE ÖRNEĞİ COKTUR BÖYLE YOBAZLARIN BU MİLLET ASILDIR METIN SEN SAGOL

Coşkun ülgrnoğlu
Coşkun ülgrnoğlu - 2 yıl Önce

Ne güçlü bir ekonomiye sahibiz be bi branson rahip dahi ekonomiyi alt üst etti kör cahil mı gördünüz bu kadar halkı utanın be sanayi kan ağlıyor para yok piyasa da çekler patlıyor siz hala güçlü ekonomiden bahsediyorsunuz hadi ordan yalancı lar

HALDUN SOYDAN
HALDUN SOYDAN - 2 yıl Önce

Ağzınıza sağlık metin bey

veysel eser
veysel eser - 2 yıl Önce

Işte o büyük liderin sözlerini unutma Ülken ve vatan kurtuluş bağımsızlık kazandı an hain insanlar iç ve dış düşmanlar birleşir ülkeyi karanlığa götürmek için her türlü munafikligi yaparlar dünya tarihinde görüldü 15/temuz da ki insan demeye dilim varmıyor siz ne derseniz deyin meydana çıkacaklar Bu millet asildir cevap verir bu asıl milletin birlik ve beraberliğin. Den çok korkuyorlar Allah dünyamızı ve turkiyemizi bu bedbaht insanlardan korusun AMİN.....

Tuncay Çam
Tuncay Çam - 2 yıl Önce

Kalleşler ülkeye kim hizmet ettiyse yok etiler A.Menderes T.özal vb. Bu gibi tipler acil ders verilmeli

SIRADAKİ HABER