banner47

Özhaseki: Aydın'da iddialıyız

"Çok oy alacak diye defolu aday gösteremeyiz"

Özhaseki: Aydın'da iddialıyız
banner68
banner108

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Aydın'la ilgili önemli açıklamalara yer verdi. Kendisine "Daha önce başaramayıp 'Bu sefer kesin alırız' dediğiniz yerler var mı?" diye sorulan Özhaseki, "İzmir, Eskişehir, Hatay ve Aydın'da iddialıyız, bir çok şehirde kafamız net" dedi.

DEFOLU ADAYLARA YER YOK 

Ak Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Özhaseki açıklamasında; "Resmi başvurular bugün başlıyor. Belediye başkan adayı ararken iki kriterimiz var. Biri liyakat sahibi olması. Birçok partinin yaptığı gibi "En çok oyu kim alır" diye bir arayış içinde değiliz. O şehri en iyi kim tanır, bu işi en iyi kim yapar, en ehliyetlisi kimdir; buna bakıyoruz. Bazı şaibeli isimler var ki defosunu biliyoruz, vatandaş bilmiyor, parlak biri gibi görüyor. Onu koyduğunuzda çok oy alırsınız ama biz asla öyle birini koymayacağız. İkincisi biraz da adayımızın yüzü gülsün, kapısı açık olsun istiyoruz. Kimi insan buna müsait olmayabilir, kötülüğünden değil, içe kapanıktır mesela. Ama lütfen o arkadaşlar belediye başkanlığına aday olmasınlar. Dışa açık olmalı, sosyal olmalı" dedi.

EKİBİMİZ 81 İLİ DOLAŞTI, GELEN BİLGİLERİ İNCELİYORUZ

Özhaseki, "Mahalli seçimler için yapılan çalışmaların başkanlığını ben yapıyorum. 14 milletvekili arkadaşımız var bana yardım eden. Kadın ve gençlik kollarından birer kişi ve doğrudan Cumhurbaşkanımızın yardımcı olarak atadığı 12 kişi. Yanlarında 8-10'ar kişilik gruplarla 81 ili dolaştılar. Bu arkadaşlarımızın çoğu belediye başkanlığı yapmış kişiler. Tüm bu birimlerden gelen bilgiler birbiriyle örtüşüyorsa hiçbir problem yok. Örtüşmüyorsa yeniden incelemeye alıyoruz. Anketlerde manipülasyon var mı, ona bakıyoruz. Acaba arkadaşlarımızın raporlarında duygusallık var mı ona bakıyoruz, gerekirse Genel Merkez olarak anket düzenleyip vatandaşımıza soruyoruz" dedi.

"AYDIN'DA İDDİALIYIZ!"

Özhaseki açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Özellikle şu anda İzmir'de iddialıyız. O lezzeti tattırıp hizmetlerimizle kalıcı olacağız. Eskişehir, Hatay ve Aydın'da da iddialıyız. Büyükşehirler üzerinde mutabık kaldığımız isimler var. Bir çok şehirde kafamız net. Lakin bazen bir şehirde kafamız nettir ama öyle bir yeni isim çıkar ki son anda sürpriz olabilir".

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 12:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alaettin burkuk
Alaettin burkuk - 2 yıl Önce

Mehmet Erdem

Mehmet Can
Mehmet Can - 2 yıl Önce

Sayın Bakanım Aydında Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu olmasında çünkü hep sıkıntı hem de Aydın halkına zulüm edendir.

Seref GULPINAR.
Seref GULPINAR. - 2 yıl Önce

BSB Adayi söz konusu ise bu bir arastirma ise yukari idareler dikkatate almiyacak ise KI Almayaklar.
Yinede yorum.
1. AYDINI ve halkin cogunu iyi bilen
2. Yerel yonedim konusunda deneyimi olan
3. Halktan bir insani muhatap alma ozelligi olan .
Politika geregi yalan soylemeyen .
Egitim duzeyi seckin bir universitemezunu olan
Bir aday istiyoruz .
Secimde bol bol gorup secildikten sonra halki muhatap almayacak gorusme randevusu vermeyecek bir Aday
I S T E M I Y O R U Z

ırfan çalışkan
ırfan çalışkan @Seref GULPINAR. - 2 yıl Önce

AYDINDA DERDİMİZİ RAHAT RAHAT ÇEKİNMEDEN SORUNLARIMIZI ANLATACAĞIMIZ DERDİMİZE DİNLEYIP ÇÖZÜM BAKACAK BİR ADAY İSTİYORUZ ARADIĞIMIZDA KENDİSİNE ULAŞABİLECEĞİMİZ KENDİSİ İLE MAHTAP OLACAĞIMIZ BİR ADAY İSTİYORUZ AYDIN HALKINA SORULSUN KAFADAN ANKET TAHMİN LERİ İLE DEĞİL ÇARŞI PAZAR PAZAR DOLAŞILSIN ESANAFLARA ZİYARET EDİLSİN HERŞEYDEN ÖNCE VATANDAŞ ARADIĞINDA ULAŞABILECEĞİ BİR ADAY OLSUN Kİ AYDINDA AK PARTİYİ GÖRELİM BENİM HAHALEM SAĞLAM AMA AK PARTİ DOĞRU ADAY ÇIKARMAZ ISE VATANDAŞIN KAFASINDA SORU İŞARETLERI OLUR VE BUNUNDA CEZASINI AK PARTİ OLARAK BİZİM TEŞKİLATLAR ÇEKER BEN AYDIN EFELERDE TEPECİKTE AK PARTİYİ HEP ZAFERLE KAZANDIRDIM VE BU ZAFER ELİMIZDEYKEN KAYBETMEYE NİYETİM YOK ONUN İÇİN VATANDAŞIN İSTEDİĞİ OLSUN GENEL MEKEZİN DEĞİL VATANDAŞIN BANA DEDİĞİ ŞU KARDEŞİM ARIYORUM ADAMLARA ULAŞAMIYORUM YA YARDIMCILARI YADA DANISMANLARI ÇIKIYOR DERDİMİZi TAMAM DEYiP GEÇİŞTİRİYORLAR BU ADAMLAR HANGİ YÜZLE BİZDEN OY İSTEYECEK DİYORLAR EĞER AK KARTI KENDİ SAĞLAM ADAYINI BULAMIYOR İSE KİMSE KUSURA BAKMASIN BİR 5 YIL DAHA CHP NİN ELİNDE BÖYLE HIZMETEN MAHRUM KALIR GÜZELİM AYDIN SEVGİLER SAYGILAR BEN AYDINDA AK PARTİYİ GÖRMEK İSTİYORUM

Mehmet Güven mahale başkanı
Mehmet Güven mahale başkanı - 2 yıl Önce

Çok güzel bir teciğler olsu nda Allah kerim

İlker Başaran
İlker Başaran - 2 yıl Önce

Talana çevirmediğiniz bir Aydın kalmıştı gelin ki onuda halledin. angutlar.

Sultan..kızılaslan.
Sultan..kızılaslan. - 2 yıl Önce

İnşAllah..germençiya.iyi..bir.aday..çıkarırsınız..sayın..vekilim.halkın..sevdiyi.ve..adaletli..olsun..iş..yapan..rüşvet..yemiyen..ggaribalara..yardımçı..olan.birisi..olsun.teşekürler..aman..fetoçu..olmasın..

SIRADAKİ HABER