banner47

"MHP'yi itibarsızlaştırmaya çalışmaları boşuna"

Pehlivan, eleştirilere sert çıktı

"MHP'yi itibarsızlaştırmaya çalışmaları boşuna"
banner68
banner90

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, Emeklilikte Yaşa Takılanlarla (EYT) ilgili MHP grubuna yönelik eleştirilere yanıt verdi. MHP’nin, EYT için komisyon kurulmasına karşı çıktığını, EYT sorununun ancak kanun yapılarak aşılabileceğini ve bu konuda çalışmalar yaptıklarını belirten Pehlivan, MHP’nin tavrının kasten çarpıtılarak partiye zarar verilmeye çalışıldığını söyledi.

Pehlivan şu ifadeleri kullandı:

“Uzun süredir MHP Manisa milletvekilimiz Erkan Akçay’ın üzerinde çalıştığı Emeklilikte Yaşa Takılanların (EYT) mağduriyetiyle ilgili Kanun Teklifi TBMM'nin açıldığı 1 Ekim 2018 tarihinde parlamentoya sunulmuştur.

24 Ekim 2018 günü yapılan oylama Emeklilikte Yaşa Takılanların sorunları ile ilgili komisyon kurulması ile ilgilidir.

Milliyetçi Hareket Partisi konunun çözümünün kanunla olacağına inandığı için süreci uzatacak ve kanunun çıkmasını geciktirecek bu uygulamanın gereksiz olduğu kanaatindedir.
Fakat oylama sonucunu farklı anlamlar yüklemek, MHP’mizi Emeklilikte Yaşa Takılanların sorunları konusunda samimiyetsiz diye itham etmek CHP, İP ve HDP ile aynı kefeye sokup Türk milletimizin gözünde itibarsızlaştırmaya çalışma gayretleri boşunadır.
MHP'de her konu istişare edilerek değerlendirilir. Partimizin her kademesinde meşveret disiplininin dışına çıkılamaz, çıkan arkadaşımız da sonuçlarına razı olur, olmuştur.
Milliyetçi Hareket Partisi verdiği her sözün arkasındadır ve takipçisidir. Emeklilikte Yaşa Takılanların sorunu, uzman çavuşlarımızın özlük hakları, ücretli öğretmenlerimizin sorunları, polislerimizin ve öğretmenlerimizin ek gösterge sorunları başta seçim beyannamemizde Türk milletimize vadettiğimiz her konunun takipçisiyiz.
Kasıtlı olarak partimiz hakkında yalan yanlış konuşanları itibar etmeyiniz. MHP'miz Türk milletimizin refahı, birlik ve beraberliği için etkin ve ilkeli biçimde MHP Genel Başkanı Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli önderliğinde çalışmaktadır.
Suyun temizi özünde kaynağındadır. Sözün doğrusu, doğrunun kaynağı, Milliyetçi Hareket Partisindedir.
Her konuda bilgi edinmek isteyen kıymetli Aydınlı hemşehrilerimizi, efe kahvesi eşliğinde, demli çayımızın dumanında sohbet için İl ve ilçe başkanlıklarımıza bekliyoruz.”

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER