banner47
r

Kürşat Engin Özcan'dan dikkat çeken sessizlik

Nazilli Belediyesinin düzenlediği beton parke taşı ihalesi ile ilgili tartışmalar sürerken, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın sessizliğe bürünmesi dikkati çekti. İddiaları sormak için aradığımız Özcan, telefonları açmadı.

Kürşat Engin Özcan'dan dikkat çeken sessizlik
banner68
banner108

Nazilli Belediyesinin 9 Şubat’ta düzenlediği beton parke taşı imali, nakli ve döşemesi işi ihalesinde ‘adam kayırma’ iddiasının Nazilli’deki yankıları sürüyor.   
Nazilli Post'tan Murat Gürkan'ın haberine göre; yaklaşık 4 milyon 700 bin lira maliyet hesaplanan ihaleye 3 firma katılmış, firmalardan biri 3 milyon 280 milyon lira teklif verirken, ‘eksik’ evrak gerekçesiyle ihaleden elenmişti.
Diğer iki firmanın yaklaşık maliyete yakın bir fiyat vermesi üzerine, görevli komisyon ihalenin ertelenmesi yönünde karar almıştı. Ancak bu kararın uygulanmayarak ihalenin ikinci olan firmaya verilmesi, “Nazilli Belediyesi 1 milyon 200 bin lira zarara mı uğratıldı” sorusunu gündeme getirmişti.
BAŞKAN ÖZCAN SESSİZ KALDI
Nazilli kamuoyu bu iddiaları tartışırken, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın sessizliğini koruması dikkati çekti.
Aydın Kulis’in de yayınlarında yer verdiği iddiaları sormak için aradığımız Kürşat Engin Özcan, telefonları açmayarak sessizliğini korudu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER