banner47

Kılıçdaroğlu Aydın'a geliyor

İşte o tarih...

Kılıçdaroğlu Aydın'a geliyor
banner68

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Altın Güvercin Beste Yarışması’ nedeniyle 6 Eylül’de Kuşadası’na gelecek. Altın Güvercin Beste Yarışması nedeniyle Aydın'a gelecek olan Kılıçdaroğlu'nun, İlçe ziyaretleriyle birlikte 7 Eylül Aydın'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşu ile ilgili etkinliklere de katılması bekleniyor.

Kuşadası Belediyesi tarafından 2-7 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘Altın Güvercin Beste Yarışması’ 6 yıl aranın ardından sanatseverlerle buluşmaya hazırlanırken, sanat ve siyaset dünyasından bir çok ismi de Kuşadası’na çekecek. 6 Eylül’de, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da ‘Altın Güvercin Beste Yarışması’ nedeniyle Kuşadası’na geleceği öğrenilirken, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de yarışma vesilesiyle ilçedeki etkinliğe katılabileceği belirtildi..

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'in daveti üzerine Altın Güvercin Beste Yarışması'na katılacağı öğrenilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarışmanın 6 Eylül'deki etabında ayrıca ödül de verecek.

Altın Güvercin Beste Yarışması nedeniyle Aydın'a gelecek olan Kılıçdaroğlu'nun, İlçe ziyaretleriyle birlikte 7 Eylül Aydın'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşu ile ilgili etkinliklere de katılması bekleniyor. Kılıçdaroğlu programı dahilinde bazı ilçe belediye başkanlarıyla birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu da ziyaret edecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
beşir kaplan
beşir kaplan - 6 ay Önce

helal sana başkanım erken seçim istiyoruz suriyelileri gönderin

SIRADAKİ HABER