banner47

Fatih Atay’ı duygulandıran mektup

"Orada olamadığımız için üzgünüz"

Fatih Atay’ı duygulandıran mektup
banner68
banner90

Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, Dalama Yeniköy Mahallesini ziyaret etti.

Mahalle sakinleri tarafında davul ve zurna eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılanan Atay, vatandaşlarla sohbet ederek Yeniköy mahallesine yapmayı planladıkları yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Sözlerine yeni muhtar ve belediye başkanlarının hayırlı olmasını dileyerek başlayan Atay, 31 Mart seçimlerinde kendisini en yüksek oyla destekleyen Yeniköy mahallesine şükranlarını dile getirerek bu desteği karşılıksız bırakmayacağının altını çizdi.

Vatandaşların istek ve taleplerini dinledikten sonra 1500 metrekare alana yapılacak düğün salonu, 2 halı saha ve asfalt çalışmasının müjdesini veren Fatih Atay, önümüzdeki ilk meclis toplantısında konuyu gündeme getireceklerini belirtirken; Efeler Belediyesi’ni 18 milyon TL borçla devraldıklarını ve Yeniköy Mahallesine yapılacak bu yatırımları bankadan kredi alarak yapacağını belirtti.

DUYGULANDIRAN MEKTUP

Bodrum’da turizmde çalışan Cumhuriyet Halk Parti’li Yeniköylüler tarafından kendisine yazılan mektubu okuyan Atay duygu dolu anlar yaşadı. Aydın’da olamadıkları içi Bodrum’da oy kullanan Yeniköylüler yazdıkları mektupta, Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’a ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na yeni görevlerinde başarı dileklerini iletti.

banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER