banner47

DYP İl Başkanı istifa edip TDP’ye katıldı

Doğru Yol Partisi Aydın İl Başkanı Aydın Uyanık, partisinden istifa ederek, Türkiye Değişim Partisi’ne katıldı.

DYP İl Başkanı istifa edip TDP’ye katıldı
banner68
banner108

Aydın’da bir süredir Doğru Yol Partisi (DYP) İl Başkanlığı görevini yürüten Aydın Uyanık, Türkiye Değişim Partisi (TDP) Aydın İl Başkanı Selçuk Yasan ve İl Başkan Vekili Yılmaz Kutay ile bir araya geldi. Yasan ve Kutay ile yaptığı görüşmede Uyanık, partisi ve görevinden istifa edip, TDP saflarına katılmaya karar verdi.

"BÜTÜN ENERJİMİ PARTİM İÇİN HARCAYACAĞIM"

Kutay ve Yasan ile el sıkışarak poz veren Uyanık, yaptığı açıklamada DYP'nin hedefi olmadığını iddia ederek bundan dolayı partisinden ayrılmaya karar verdiğini anlattı. TDP saflarına katıldığı için de çok mutlu olduğunu dile getiren Uyanık, kendisini aralarına kabul ettiği için İl Başkanı Selçuk Yasan ve ekibine teşekkür ettiğini söyledi.

Uyanık, "Türkiye için önemli proje ve hedefleri olan Türkiye Değişim Partisi’nin bir ferdi olmanın memnuniyetini yaşıyorum. Bütün enerjimi Aydın’da partimin başarısı için harcayacağım" dedi.

PARTİYE DAVET

TDP Aydın İl Başkanı Selçuk Yasan da, Genel Başkanı Mustafa Sarıgül ve partisine her kesimden vatandaşların teveccüh gösterdiğini söyledi. Partisine katılan yeni üyelerle her geçen gün biraz daha güçlendiklerini belirten Yasan, "Doğru Yol Partisi Aydın İl Başkanı Aydın Uyanık Bey de aramıza katıldı. Partimize üye olduğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Parti olarak Türkiye genelinde olduğu gibi Aydın’da da büyümeyi sürdürüyoruz. Tüm vatandaşlarımızı da partimiz çatısı altında siyaset yapmaya çağırıyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139