banner47

DEVA Partisinin açılış töreni ilgi görmedi

DEVA Partisi Aydın İl Başkanlığı, Genel Başkan Ali Babacan’ın katıldığı törenle açıldı. Törene çok az sayıda vatandaşın katılması dikkati çekti.

DEVA Partisinin açılış töreni ilgi görmedi
banner68

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin İl Başkanlığı açılışı için Aydın’a geldi.
Güzelhisar Mahallesi 37 Sokak’taki açılış töreninde, partililer hazır bulundu.
İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker ve beraberindeki partililer tarafından karşılanan Ali Babacan, çevredeki esnafla bir süre sohbet etti.
Zeybek ekibinin halk oyunları gösterisinin ardından açılış konuşmasını, İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker yaptı. Erürker, “DEVA Partimiz Türkiye’nin ortak akıl merkezidir. Çok genç bir partiyiz demokrasi vizyonumuz hadiselere sağduyulu, hakkaniyetli ve adaletli yaklaşımımızla aslında Türkiye’nin en olgun partisiyiz ” dedi.

Daha sonra sahneye çıkan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Biz bugün burada demokrasinin merkezini açıyoruz. Ülkemiz zor zamanlardan geçiyor bunun farkındayız, ama biz nasıl yürüyeceğimizi biliyoruz. Sevginin, saygının, eşitliğin, adaletin egemen olduğu bir devlet için hakikatin yolundan bir an bile ayrılmayacağız.  Biz borcunu ödeyemiyorum diyen ne yapacağımızı şaşırdık diyen esnafın yanındayız” ifadelerini kulandı. 
Açılış törenindeki partililer ve görevliler dışında çok az kişinin yer alması dikkat çekti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erman Avcı
Erman Avcı - 2 ay Önce

Erdoğan Aydın'a geldiğinde mitinge kalabalık görünsün diye bütün ilçedeki memurları, işkur personelini nasıl zorunlu olarak görüldüğünü biliyoruz. Devletin taşımalı eğitim araçları ile köylülerin toplanıp mitinge götürüldüğü de biliyoruz. Aydının yanında uşak İzmir Denizli Manisa ve Muğla'dan otobüslerle gelen polis ordusunu saymıyorum.

SIRADAKİ HABER