banner47

CHP Nazilli'de flaş atama

Yeni başkan belli oldu

CHP Nazilli'de flaş atama
banner68

CHP Nazilli İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Doğukan Kurnaz atandı.  Açıklama yapan Kurnaz, “Çok güzel işlere imza atmayı hedefliyoruz. Her şey çok güzel olacak'' dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Örgütü Gençlik Kolları Başkanlığında yeni başkan belli oldu. İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Doğukan Kurnaz atandı. Akşam saatlerinde gerçekleşen atama kararının ardından Doğukan Kurnaz bir açıklama yaptı.

“Hedefimiz Nazilli’de 31 Mart seçimlerini büyük bir zaferle kazandığımız gibi, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de güçlü bir şekilde girmek” diyen Kurnaz, “Hem Türkiye’de hem de Nazilli’de milyonların umudu olmaya devam edip, geleceğin gençlerin elinde olduğunu ortaya koymaya çalışacağız. Hem yerel genç kardeşlerimizi hem de üniversiteli genç kardeşlerimizi buluşturarak genç arkadaşlarımızla birlikte çok güzel işlere imza atmayı hedefliyoruz. Her şey çok güzel olacak'' ifadelerini kullandı.

DOĞUKAN KURNAZ KİMDİR?

23 Mart 1996’ta Uşak’ta doğdu. İlköğretim ve Liseyi Uşak’ta Alpergünbayram İlkokulu ve Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Kurnaz, Adnan Menderes Üniversitesi 4. Sınıf öğrencisidir. Daha önce CHP Genel Merkezinde ve CHP LİSE Komisyonları (Halkçı Liseliler) Kurucu Genel Başkanlığı görevinde bulundu. 12’inci dönem Türkiye Öğrenci Meclisi’nde Genel Sekreterlik görevi yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER