banner47
r

CHP Aydın’dan ‘AYBA’ açıklaması

“Halka ihanet”

CHP Aydın’dan ‘AYBA’ açıklaması
banner68
banner108

Aydın Valiliği’nin evde sağlık hizmetlerini yasaklamasıyla ilgili AK Parti’nin ardından CHP de bir açıklama yaptı. CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz Tilki, “Bu yasak halka karşı ihanettir” dedi.

Tilki’nin açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Aydın Büyükşehir Belediyesi AYBA ekiplerinin evde sağlık hizmetlerini yasaklayan zihniyet faşist zihniyetin ta kendisidir. Halka hizmet ilkesi benimsemiş, önce halk diyen bir belediye başkanının halka ulaşımını, dokunmasını engellemek tamamen hizmetin önünü kesmektir. Devlet ve belediyeler halkın refahı huzuru içerisinde çalışırken bu yasak halka karşı ihanettir. Bu mağduriyetten doğacak sorumluluk ise tamamen Valiliğe ve Sağlık Müdürlüğü’ne aittir. Hizmet halka olduktan sonra siyasi güçleri devreye sokan zihniyeti kınıyorum.

Özlem Çerçioğlu Türkiye'nin en başarılı belediye başkanı olarak Aydın'ın ve Aydınlığın gurur kaynağı olmuştur, olacaktır ve olmaya devam edecektir. Halk ile Özlem başkanın arasına ne yasaklar koyarsanız koyun, giremezsiniz giremeyeceksiniz.

Seçim yatırımı olarak gördüğünüz bu yasağın ne demek olduğu seçim günü sandıkta Aydın'da bu halk soracaktır. Dün olduğu gibi bugün de ve yarın Özlem başkanımızın yanındayız ve her daim de yanında olmaya devam edeceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 21:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eşref Bilal
Eşref Bilal - 2 yıl Önce

Yazık...Yazık ki ,ne yazık Ülkemde Meyve veren ağaç taşlanır.Derler.Hakikaten çok doğru.Özlem Başkanın önce insan odaklı Aydın Halkı olarak gurur duyduğumuz çalışmalarından birisi olan AYBA YA yapılan bu hareketi şiddetle kınıyorum.Anlaşılan gönderilen onca müfettişler yetmedi .Bir şeyler bulamadınız.Şimdi de.Bu yöntemleri denemeye başladılar.Ak Partinin yazısında güya ehil kişiler yapmıyormuş.Sizlerin devlet makamlarına getirdiğiniz Fetocuları da gördük.Güzelim ülkemi ne hale getirdiler..Ne kadar .Engellemeye kalkarsanız kalkın başaramayacaksınız.YAZIK.

Halil Danzik
Halil Danzik - 2 yıl Önce

Bi yanlışlık olmasın bukadarda olmaz ki çok yaşlı insan var evden çıkamıyorlar özlem başkan çözer bunu

Ümmet atar
Ümmet atar - 2 yıl Önce

Aydın ismi üstünde aydın kişilikleriyle bu yapılan yasağı tepkigostereceginden şüphem yok sayinvalimiz veilsaglik müdürlüğü alinanan kararı yeniden gözden geçirmesini dilerim

Huriye Erol
Huriye Erol - 2 yıl Önce

Siddetle kiniyorum. Ozlem cercioglunun arkasindayiz sonuna kadar

Hayrullah Şimşek
Hayrullah Şimşek - 2 yıl Önce

Yazıklar olsun bu kafayla Aydında oy alamazsınız Özlem Başkanımın yolunu kesemezsiniz.

Akan Evren
Akan Evren - 2 yıl Önce

Bu yasaklar Aydın da sçim kaybedeceklerinin göstergesidir.Bu yasak uygulamasını kınıyorum.

Yener Bozkurt
Yener Bozkurt - 2 yıl Önce

Ayba' nın yaptığı hizmetleri ve halkın bu hizmetlerden ne kadar memnun olduğunu yakından takip eden birisiyim. Uzunca bir süredir süren bu hizmetin yerel seçimlere yakın bir zamanda engellenmesi elbette manidardır.Seçimlerde bu tars tepecektir.

Sezer aksoy
Sezer aksoy - 2 yıl Önce

Evde bakimi yasklamakla biz hastayakinlari vehastalar cok zor durumda kaldik benimannem 8aydir yatalakkaenindan petle besleniyor hergun ignemiz pansumanimiz oluyorbiz hastamiziher gun hastanelere tasimamiz cok zor evde bakim8 aydaikikeregeldi hastanelere vali bey saglik bakanligi once bunlari denetlesinler bence ben butun hastayakinlarinin belediye onun toplanip valiligeyurumeyedavet edelim maduriyetimizn arkasinda durallim


SIRADAKİ HABER