banner47

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk Aydın'a geliyor

Baba ocağı ve memleketinde heyecanlı bekleyiş

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk Aydın'a geliyor
banner68
banner108

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Çarşamba günü Aydın'a geliyor. 

Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç yaptığı açıklamada, "Bakanımız Çarşamba günü Aydın'a geliyor, onu en güzel şekilde ağırlayacağız" dedi.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk bakanlar kuruluna Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak tayin edilen ve bakanlık koltuğuna oturduktan sonra Aydın ziyaretini ne zaman yapacağı konusunda merak edilen Bakan Selçuk'un baba ocağına yapacağı ziyaret ile ilgili program hazırlığının devam ettiği bildirildi. Ayrıca, Eski Kültür ve Turizm Bakanı olan Babası Atilla Koç'u ve ailesini ziyaret ederek memleketinden ayrılacağı öğrenildi.

Bakan Selçuk'un Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç ve hemşerileri tarafından törenle karşılanması bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 20:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
kemal uzun
kemal uzun - 2 yıl Önce

#SüreliNafakaMeclise @trbiaplatformu (Boşanmış İnsanlar ve Aile Platformu'nun) hiç kimseyi mağdur etmeyecek olan, süreli nafaka kriterleri,NAFAKATASARI,sı çalışmasında değerlendirilmelidir.#KriterliSüreliNafakayaEVET #SüresizNafakayaAcilÇözüm

KEZİBAN FIGEN DEMİRCİ
KEZİBAN FIGEN DEMİRCİ - 2 yıl Önce

Sayın bakanım çekoma bağlı çocuk evlerinde raporlu anne olarak yaklaşık 3 yıldır çalısıyordum 4 aralık mağduruyum ben ve benim gibi magdur durumda arkadaşlarım var.Bizden sonra işe başlayanlar kadroya geçti 4 aralıkta calışmamış olmak bizim suçumuz değil bizi ne zaman cağırırlarsa o gün nöbete gittik.Hatta belki ben Türkiye de bir ilki yaşadım 2 Nisan da nobetteydim Lütfen sesimize kulak verin magduriyetimizi giderin.Kadro bizim hakkımızdı yillardır çalıstığımız için .bizden sonra yedek anneliğe baslayanlar kadroya geçti.Yalvarıyorum sesimize kulak verin mağduriyetimizi giderin size güveniyorum

Haru Şafak
Haru Şafak - 2 yıl Önce

Syn başkanım Staj mağdurlarının haklarını verin artık. Stajlara bizleri oynamaya gönderdiniz de bizler yanlışlıkla mı çalıştık? Çalışmaya gönderdiniz de biz oyunmu oynadık? İş hayatımızın başında asıl bizimle oynanmış SSK no ve kartımız bir aldatmacaymış.
#StajSskBaşlangıcıOlsun

SIRADAKİ HABER