banner47

AK Parti'de il ve ilçeler O'ndan sorulacak

Aydın İl Koordinatörü belli oldu

AK Parti'de il ve ilçeler O'ndan sorulacak
banner68
banner108

AK Parti Genel Merkezi, Ege Bölgesi koordinatörlerini belirledi. Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Aydın ilinden sorumlu koordinatör olarak atandı. Kaya'nın 18-19 Ekim tarihlerinde Aydın'ı ziyaret edeceği öğrenildi. 

AK Parti kongre sürecine girerken Ege bölgesinde koordinatörlük yapacak olan milletvekilleri belirlendi. İsmail Kaya, Aydın İl Koordinatörü olarak tayin edildi. AK Parti Osmaniye Milletvekili ve Aydın İl Koordinatörü İsmail Kaya, yaklaşan kongre takvimi öncesinde Aydın'a ziyarette bulunacak. İl Koordinatörü Kaya, Cuma günü gerçekleştirilecek toplantıda ilçe ana kademe, ilçe kadın kolları ve ilçe gençlik kolları başkanları ile bir tanışma toplantısı yapacak. Kongre süreci öncesinde bazı parti içi istişarelerde bulunacak olan İsmail Kaya'nın ayrıca önümüzdeki haftalarda da diğer ilçelere de gerçekleştireceği ziyaretlerde AK Partili belediye başkanları ile de görüşmesi bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadık Kutanoğlu.
Sadık Kutanoğlu. - 9 ay Önce

Sayın MİLLETVEKİLİM
HAYIRLI OLSUN Sizden istirhamımız Kuşadasına gönül vermiş 2005/2009.yılları arası CHP.Kuş adası Belediye Başkanlığı Yapmış Güzel Kalpli BAŞKANIM.M.Esat ALTINGÜN Abimizi lütfen tanımanızı isterim.kendini Halkına devletine hizmet için adamış değerli bir üyemiz.Allah razı Olsun Bizlere inandı Partimize inandı Genel Başkanımız Sayın CUMHURBAŞKANIMIZA inanmış Bir Devlet Adamı Siyaset Adamı.dır.saygılarımla arz ederim.Ak Parti Üyesi Mina Elmas Kuyumculuk Pırlanta Gümüş Toptan Perakende ticaret Sanayi Limited şirketi

SIRADAKİ HABER