banner47

AK Gençliğin hedefi 12 ilçe ve Büyükşehir

Abdülhamid Burak Aykut gazetecilerle buluştu

AK Gençliğin hedefi 12 ilçe ve Büyükşehir
banner68
banner108

AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Abdülhamid Burak Aykut, yerel seçime hedeflerinin 12 ilçe belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi'ni kazanmak olduğunu söyledi. Aykut, "Gençlik Kolları olarak biz bunu konuşuyoruz. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları, kahvaltıda buluştukları Aydın'daki gazetecilerin Basın Bayramını kutladı.

Buluşmaya AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Abdülhamid Burak Aykut, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serhat Deveci ile İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Yaren Tuna katıldı.

Gazetecilerle kahvaltı yapan Abdülhamid Burak Aykut, "Emeğiniz azımsanmayacak kadar önemli. Bugün samimi bir şekilde oturalım dedik. Biz her zaman sizlerle beraber olmaktan mutluyuz. Bir yazıyla kutlamaktansa, kahvaltıda bir araya gelmek istedik. Nice bayramlara diyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı Diyarbakır Gençlik Festivali'ne katılmak üzere Diyarbakır'a gideceğini belirten Aykut, "Ege Bölgesi'nden iki il başkanı, İzmir İl Başkanı ve ben katılıyorum. Cumhurbaşkanımızla bir maç organizasyonu olabilir" ifadelerini kullandı.

Gazetecilerin yerel seçimlere ilişkin sorularını da yanıtlayan AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Abdülhamid Burak Aykut, Aydın'daki 4 olan ilçe belediye sayısını 12'ye çıkarmayı hedeflediklerini söyledi. Aykut, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bir bıkkınlık var ve insanlar değişim istiyor. Sürekli sahadayız ve güzel tepkiler alıyoruz. Son yaptığımız Çocuklar Günü etkinliğinde, bizle aynı fikirde olmayan insanlar da bizle birlikte yürüdü. Bu iyi bir şey. Algıyı değiştirmiş oluyoruz. Güzel şeyler olacak. Benim hedefim en az 12 ilçe ve Büyükşehir Belediyesini almak. Gençlik Kolları olarak biz bunu konuşuyoruz. 5 yıllık bir süre için 12 ilçe ve büyükşehir güzel bir hedef. Biz bunun için elimizden geleni yapıyoruz."

YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER