(HABER: İsmail ÖRS)

İncirliova'ya bağlı Sandıklı Mahallesi Muhtarı Fazlı Kurşunlu müsabaka öncesi vefa örneği sergiledi. 7 yıl önce Sandıklıspor'a malzeme desteğinde bulunan misafir takımı kamp yaptığı otelde ziyaret eden Kurşunlu, Bursa temsilcisine çeşitli hediyeler verdi.

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Efeler 09 SFK ile Bursa Yıldırımspor maçı öncesinde herkese örnek olacak bir vefa örneği sergilendi.

Bursa Yıldırımspor, bu sezon TFF 1.Amatör Küme'de boy gösteren Sandıklıspor'a 7 yıl önce, 2 sezon devam eden çeşitli malzeme desteğinde bulundu. Bu yardımı karşılıksız bırakmak istemeyen Sandıklı Mahallesi Muhtarı Fazlı Kurşunlu, Aydın'a gelen misafir takımı kamp yaptığı otelde ziyaret etti.

Daha önce Aydınspor'da kalecilik yapan ve Aydın'daki çeşitli futbol kulüplerinde antrenör olarak görev alan, Bursa Yıldırımspor kaleci antrenörü Necati Pala, Aymira Otel Sahibi Abdürrahim Tikbaş ve yıllar önce yardımların yapılmasında öncülük eden Özgür Özen ve Sandıklı Mahalle Muhtarı Fazlı Kurşunlu ziyarette yer aldı.

Muhtar Kurşunlu, misafir takıma Bursa'nın önemli markaları arasında yer alan ve Aydın'da da şubesi bulunan Ekleristan'ın ekler tatlısını ve Aydın incirini hediye etti. Ziyaret oldukça sıcak ve samimi ortamda gerçekleşti.

SİTE3