Aydın 1. Amatör Lig 3. Grupta Işıklı Demirspor ve Aydın Sportif karşı karşıya gelecek. İlhami Ortekin Sahası’nda oynanacak maç zirve yarışını doğrudan ilgilendiriyor.

(Haber: Yusuf Yıldız)

Aydın 1. Amatör Lig 3. Grup 14. hafta mücadelesinde Işıklı Demirspor ve Aydın Sportif karşı karşıya gelecek. 7 Ocak Cumartesi günü İlhami Ortekin Sahası’nda oynanacak maçta zirve mücadelesi veren iki takım karşı karşıya gelecek.

“SÜPER AMATÖR LİG’E YÜKSELMEK İSTİYORUZ”

Maçla ilgili konuşan Işıklı Demirspor Başkanı Aykut Güler “Bu haftaya kadar inanıp gelen bir takımımız vardı. Avantajlı taraf biziz ve kazandığımız zaman sezonu şampiyonluk ile tamamlayacağız. Futbolcu, yönetici ve hocalarımızın inancı bu yönde. Tarihimizde ilk defa Süper Amatör Lig’e yükselmek istiyoruz” dedi.

Işıklı Demirspor teknik direktörü Adalet Duman ise “Sezon başından beri iyi hazırlanan, tecrübeli futbolculardan oluşan grubumuzda ilk haftadan bu haftaya kadar lider geldik. Bu maçı da kazanıp şampiyonluk yaşamak istiyoruz. Bunu hak ediyoruz ve buna inanıyoruz“ şeklinde konuştu.

“GRUBUN EN GÜZEL MAÇLARINDAN BİRİNİ SEYREDECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM”

Maç ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Aydın Sportif Antrenörü Savaş Güleser ise “Hafta sonu Kazanmak için sahaya çıkacağız. Hafta içi tüm çalışmalarımızı bunun üzerine yaptık. Ligin önemli maçlarından biri olacak. Bu maçın galibi ligde büyük avantaj sağlayacak. Bizde avantajlı taraf olmak için sahada savaşacağız. Bir hedefimiz var ve bu hedefe ulaşmak için de bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor. Takım olarak kenetlendik, moral ve motivasyon olarak maça hazırız. Rakibimiz de oldukça tecrübeli bir takım. Grubun en güzel maçlarından birini seyredecegimizi düşünüyorum. Keyif seyri yüksek bir maç olmasını temenni ediyorum. Dostluk içinde başlayıp bitmesi ve hak edenin kazanmasını istiyorum. Ayrıca her konuda bizlere destek olan onursal başkanımız için bu maçı oynayacağız. İnşallah kazanan taraf biz oluruz” şeklinde konuştu.

Işıklı Demirspor 30 puanla zirvede yer alırken Aydın Sportif 24 puanla 2. sırada yer alıyor.

Efeler 09 SFK, Tepecikspor’u konuk ediyor Efeler 09 SFK, Tepecikspor’u konuk ediyor

site-spor2