banner47

Bilim Kurulu toplantısı sona erdi: Okullar kapanacak mı?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısı sonrası yaptığı açıklamada “En net şekilde ve kararlı bir tavırla okullarımızın kapanmasının asla gündem olmayacağını bir kez daha ifade ediyoruz” dedi.

Bilim Kurulu toplantısı sona erdi: Okullar kapanacak mı?
banner68

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısı sonrası yaptığı yazılı açıklamada "Bilim Kurulu üyelerimiz kendilerine çok sayıda “okullar açık kalacak mı?” sorusu ile müracaat edilmesinde şikayetçi." ifadelerini kullandı. Bakan Koca, sözlerini şöyle sürdürdü "En net şekilde ve kararlı bir tavırla okullarımızın kapanmasının asla gündem olmayacağını bir kez daha ifade ediyoruz. Okulların kapanması söz konusu değil. Gündemimizde olmayacak. Bu sorunun gündemde kalmasının ise hiçbir faydası da manası da yok. Çocuklarımızı koruyarak, tedbirlere uyarak eğitimin her kademesinde yüz yüze eğitime devam edeceğiz."

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 23:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan yelmer
Kenan yelmer - 1 ay Önce

Ben başka bir konuda sana: farahtin koca dan şu konu hakkındaki tavrı ve düşüncesi nedir acaba izinli olan mahkumların 30 kasımda izinleri sonamı erecek yoksa biraz daha uzatacaklar mı pandemi bitmedi bitecek gibi de görünmüyor yakın bir zaman için de

SIRADAKİ HABER