Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Aydın’da hafta boyunca sağanak yağışlı hava etkisini sürdürecek.

Aydın'da "incir cipsi" mesaisi başladı Aydın'da "incir cipsi" mesaisi başladı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan verilere göre Aydın’da hafta boyunca yağışlı hava etkili olacak. Yağışla birlikte hava sıcaklığı 8 dereceye kadar düşecek.

Açıklanan verilere göre yeni haftanın hava tahmin raporu şu şekilde;

5 Aralık Pazar günü hava sıcaklığı en düşük 11, en yüksek 19 derece olacak. Kentte gün boyunca sağanak yağışlı hava hakim olacak.

6 Aralık Pazartesi günü hava sıcaklığı en düşük 12, en yüksek 19 derece olacak. Kentte gün boyunca gök gürültülü sağanak yağışlı hava hakim olacak.

7 Aralık Salı günü hava sıcaklığı en düşük 12, en yüksek 17 derece olacak. Kentte gün boyunca kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlı hava hakim olacak.

8 Aralık Çarşamba günü hava sıcaklığı en düşük 11, en yüksek 16 derece olacak. Kentte gün boyunca sağanak yağışlı hava hakim olacak.

9 Aralık Perşembe günü hava sıcaklığı en düşük, 8, en yüksek 18 derece olacak. Kentte gün boyunca parçalı bulutlu hava hakim olacak.