banner47
r

Sahil kenarında bulunan ceset Aydınlı genç kıza aitmiş

Kuşadası-Selçuk sınırındaki Pamucak sahilinde bulunan kadın cesedi, Efeler’de iki gündür kayıp olarak aranan 24 yaşındaki Aynur Şirin’e ait çıktı.

Sahil kenarında bulunan ceset Aydınlı genç kıza aitmiş
banner68
banner108

Edinilen bilgiye göre, dün akşam saatlerinde Kuşadası-Selçuk sınırındaki Pamucak sahilinde denizde bir kadın cesedi bulunmuş konuyla ilgili soruşturma başlatılmıştı. Cesedin kimliğinin öğrenilmesi için çalışma yapan ekipler, , Efeler’e bağlı Ovaeymir Mahallesi’nde yaşayan ve iki gündür kendisinden haber alınamayan 24 yaşındaki Aynur Şirin’den şüphelendi.

ABİSİ TESPİT ETTİ

Aynur Şirin’in abisine ulaşan ekipler, olay yeri fotoğraflarını gösterdi. Pamucak sahilinde bulunan cesedin genç kıza ait olduğu tespit edildi.

GÖÇMEN OLDUĞUNDAN ŞÜPHE EDİLMİŞTİ

Ceset, dün bulunduğunda yurt dışına kaçmaya çalışan bir göçmene ait olabileceği düşünülmüştü. Ölü bulunan kadının, kayıp Aynur Şirin olduğu abisi tarafından teşhis edildi.

İKİ GÜNDÜR ARANIYORDU

Aynur Şirin, 6 Nisan Salı günü Efeler'e bağlı Ovaeymir Mahallesi'nden çıktığı evine bir daha geri dönmeyince genç kız için arama çalışması başlatılmıştı. Aynur Şirin’in bir cinayete mi kurban gittiği, yoksa intihar mı ettiği araştırılıyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER