Lider dershanelerinin kurucuları arasında bulunan Şahsettin –Serpil Polat çiftinin çocukları Yiğit ve Umut, Aydın elit Karen Kır bahçesinde düzenlenen muhteşem bir sünnet organizasyonda erkekliğe ilk adımı attı. Siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren organizasyon Aydın’da güne damgasını vurdu.

Lider dershanelerinin kurucuları arasında bulunan Şahsettin Polat’ın çocukları, Yiğit Ve Umut için düzenlediği sünnet organizasyonuna ailenin yakın dostları ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra siyasetçileri de bir araya getirdi. Demokrat Partililerin de yoğun ilgi gösterdiği sünnet organizasyonu, Halk oyunları ekibinin zeybek gösterileriyle başladı.

TÜRK BAYRAĞI AÇTILAR

Halk oyunları ekibiyle birlikte sahneye çıkan Şahsettin-Serpil Polat ve Çocukları Yiğit ve Umut’un, kız kardeşi Defne ile birlikte sergilediği zeybek oyunu davetlilerin büyük ilgisini çekti. Volkan havai fişeklerle süslenen sahnede Oyunun sonunda Umut ve Yiğit’in Türk Bayrağı açması davetliler tarafından alkış yağmuruna tutuldu.

Gözden kaçırmayın

Gazeteci Kavas’ın acı günü! Son yolculuğuna uğurlandı Gazeteci Kavas’ın acı günü! Son yolculuğuna uğurlandı

İzmir ve Aydın’ın yerel sanatçılarının da sahne aldığı organizasyonda , Denizli’den katılan dans grubu da sergiledikleri figürlerle geceye renk kattı.

PANDEMİ KURALLARINA UYULDU

Pandemi nedeniyle Davetlilerin sınırlı tutulduğu organizasyonda masalar da buna uygun şekilde dizay edildi. Zengin menünün ikram edildiği geceye ev sahipliği yapan Polat ailesi, davetlilerle tek tek ilgilendi.

Umut ve Yiğit’in kirveleri olan Lider okullarının kurucularından Mustafa Gümüş ve Siirt Üniversitesi Doçentlerinden Doktor Adnan Alkan’da hazır bulunduğu geceye Aydın ve Nazilli Basını da büyük ilgi gösterdi.

DEMOKRATLAR YALNIZ BIRAKMADI

Polat ailesinin bu mutlu gününde, Şahsettin Polat’ın kardeşi olan Demokrat Partinin son il başkanı Engin Polat’ın bir dönem birlikte siyaset yaptığı eski demokrat partililer de geceye katılanlar arasında yerini aldı.

Sünnet organizasyona İYİ Parti Aydın Milletvekili Adnan Sezgin, Nazilli Belediye Başkanı Av. Kürşat Engin Özcan, İYİ parti Nazilli İlçe Başkanı Av.Cihat Öztürk ve ye yönetim kurulu üyeleri, MHP Nazilli İlçe başkanı Hasan Eren ve yönetim kurulu üyeleri, Demokrat Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Uysal, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan, Doğru Yol Partisi önceki dönem İl Başkanı Mehmet Aydınoğlu, Nazilli Belediye Başkan yardımcıları İbrahim Özkan ve Erol Angın, Belediye Meclis üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve esnaf odaları başkanları katıldı.