Zafer Partisi Aydın İl Başkanı Ercan Arslan yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Yüce Türk Milleti; Hepinizin bildiği üzere ülkemizdeki örtülü istila, 13 milyona varan sayı ile artık neredeyse açık işgale dönüştü. Geçtiğimiz günlerde sığınmacı kampında isyan ederek konteyner yakan sığınmacılar şimdi de açıkça çalıştıkları iş yerlerinde Türkiye geneli grev yapma çağrıları ile tehditlere başladılar.  Suriye’nin kuzeyinde bayrağımızı yaktılar.

Türkiye’de öldürülen bir Suriyeli’nin cenazesi sonrası “biz de kan dökeceğiz” diye kin kusan paylaşımlarda bulunuyorlar. Bu vatan kaçkınlarının gerçek yüzlerini ortaya çıkarıyor.

ZAFER PARTİSİ GENEL BAŞKANIMIZA KARŞI YAPTIKLARI TUTUKLANMASI ÇAĞRISI HADSİZLİKTİR, ALÇAKLIKTIR. BU CESARETİ KİMDEN ALIYORLAR?

Son olarak bu sessiz sığınmacı istilasına karşı çıkan Zafer Partisi Genel Başkanımız Sayın  Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın tutuklanması çağrısı yapıyorlar. 12-17 Eylül arası için Türkiye’de çalıştıkları yerlerde iş bırakma tehdidinde bulundular!

Yüce Türk Milletimiz bilmelidir ki bu hainler Saray kurumlarının ve Türk düşmanlarının Genel Başkanımız Ümit Özdağ’a olan nefretinden cüret buluyorlar! Fakat her birini ülkelerine gönderene dek mücadelemiz Büyük Türk Milleti adına sürecektir. Ülkemizde bizi tehdit edip devlete, millete ve Türk siyasetine meydan okuyanlar haddini bilsin! Türk düşmanı satılık kalemlere ve yolun sonundaki iktidara güvenmesin! Millet gereğini sandıkta yapacak. Zafer Partisi sandıkla bir artık bu çığrından çıkan ihaneti Büyük Türk Milletinin iradesi ile sonlandıracaktır

CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİ İLE SEÇİMDEN SONRA HEPSİNİ GÖNDERECEĞİZ!

Değerli Aydınlılar; Yüce Türk Milletimizin kıymetli yurttaşları; İş bırakma, grev; demokrasilerde çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebidir. Anayasal haktır! Anayasa’ya ve Türk Hukuku’na aykırı olarak vatanımıza çöreklenenler ise siyasi taleplerle, vatanseverleri hedef alarak işverenleri tehdit ediyorlar. Türk Milleti’nin iradesine meydan okuyorlar. Siyasetimizi dizayn etmeye kalkıyorlar! Hadlerini hukuk içinde bildireceğiz. Bir numaralı Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle seçimden sonra derhal hepsini göndereceğiz.

Bunları ucuz iş gücü olarak görüp Türk işçisi yerine işe alanlara sesleniyoruz! Bu tehdidin sadece bir başlangıç olduğunu görün! İşyerlerinizle ve ticaretinizle ilgili en kritik zamanlarda bu vatansızlar hak, hukuk, ahde vefa tanımayacaklardır. Şartlar oluşunca iş bırakmanın çok ötesinde zararlar görülecektir! Türk işvereni Türk vatandaşlarını çalıştırsın. Kendimiz biraz daha fazla çalışalım ama bu tehditlere asla boyun eğmeyelim… Fakat şuda açıkca bilinmelidir ki biz Suriyelilerin, Afganlıların emek sömürüsü ile insanlık dışı koşullarda çalıştırılmalarına da karşıyız. Biz milyonlarca Suriyeli, Afgan, Pakistanlı vatanlarına insani koşullarda dönsünler istiyoruz.

Öte yandan hem ülke kaynaklarımızı kurutup hem de Türk Siyasetine, Türk Devletine, Türk Milletine, Türk İşverenine rest çekenlere “canınız cehenneme” diyeceğiz.

İNSAN HAKLARI ANLAYIŞIMIZ GEREĞİ AÇLIK GREVLERİNE KARŞIYIZ AMA TÜRK İŞVERENİNİ TEHDİT EDENLERİ KISACA EKMEK YEDİKLERİ TABAĞI KİRLETENLERİ AÇLIK GREVİ ÖNERİYORUZ!

İnsan hakları anlayışımız gereği açlık grevlerine karşıyız. Üstelik toplu açlık grevleri terör propagandası eylemidir. PKK’dan, DHKP-C’den biliriz. Buna rağmen işverenlerini, kamuoyunu tehdit eden vatansızlar illa ki grev peşindeyse iş bırakma grevi değil açlık grevi öneriyoruz.

TÜRK DEVLETİ VE MİLLETİNE DÜŞMANLIK YAPANLARIN CANLARI CEHENNEME!

Şayet devlet ve millet düşmanları açlık grevi yaparsa bu bizim destekleyeceğimiz tek eylemleri olur! Bunların canları cehenneme… Fakat çocuklarını, az sayıdaki baskı altındaki kadınlarını buna alet etmesinler. Çocuklarının canına, sağlığına bir zarar gelirse bu durumdan da bu alçakları sorumlu tutarız!

Suriye iç savaşının çıkış noktası ufak bir eylemle başlamıştı. Bir kıvılcım ateş topuna ve yangına dönüştü. Suriyeli toplumu çok çabuk provoke olabilen kontrolsüz bir toplum. Türkiye için bugün Suriye iç savaşı koşullarından çok daha büyük bir tehdit var.

Bunu AKP görmek istemese de biz biliyoruz ve izin vermeyeceğiz.

Zafer Partisi gelecek. Türk’ü tehdit edenlerle birlikte bu aymaz iktidar da gidecek…