Aydın Berber, Kuaför ve Güzellik Salonları Odası’na başkan adaylığını açıklayan Serhan Avşar, çalışmalarına hız verdi. Avşar, “Odamıza yeni bir vizyon, yeni bir düşünce ve samimiyet havası kazandırmak istiyoruz” dedi.

Yeni yılın ilk ayında seçim heyecanının yaşanacağı Aydın Kuaför, Berber ve Güzellik Salonları Odası’na adaylığını açıklayan Serhan Avşar, çalışmalarına start verdi.

Meslektaşlarını ziyaret ederek projelerini anlatan, sorunlarını dinleyen Avşar, “İnşallah ziyaret etmediğimiz kimse kalmayacak” dedi.

Avşar, “Bir süre önce Aydın Berber, Kuaför ve Güzellik Salonları Odası’na başkan adaylığımı açıklamıştım. Adaylığımızı açıklamadan önce esnaf arkadaşlarımızı ziyaret etmiştik, adaylığımızı açıkladıktan sonra hem tanışmak hem de projelerimizi anlatmak için, ziyaretlerimize hız verdik. Bundan sonraki süreçte de ziyaretlerimizi sürdüreceğiz ve inşallah ziyaret etmediğimiz kimse kalmayacak.

Aydın'da iş bırakan demir işçileri Başkan Durmaz'la buluştu Aydın'da iş bırakan demir işçileri Başkan Durmaz'la buluştu

Odamıza yeni bir vizyon, yeni bir düşünce ve samimiyet havası kazandırmak istiyoruz. Bu yönde çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.