Nazilli’de yaşayan bir vatandaş, mahalledeki çöplerin dört gündür alınmadığını söyleyerek Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a seslendi. Durumu sosyal medyadan paylaşan kişi, “Çöpler doldu, taştı” diyerek tepkisini dile getirdi. 

Nazilli’ye bağlı Sümer Mahallesi’nde yaşayan bir vatandaş, mahallelerinde dört gündür çöplerin alınmadığından ve konteynerlerinin dolup taşmasından şikayet etti. Salgın sürecinde böyle bir durumun yaşanmaması gerektiğini belirten vatandaş, durumu sosyal medyada paylaşarak Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a seslendi.
“KEŞKE TEMİZ OLSA”
Fotoğrafı paylaşan kişi, “Sayın Kürşat Engin Özcan Başkanımız, Cuma gününden bu yana Sümer Mahallesi’nde çöpler doldu, taştı. Sizler çalışanlarınıza zam yaptınız çok güzel bir şey ama bir de mahallelerimiz keşke temiz olsa” ifadelerine yer verdi. 
“BURADA İNSAN YAŞIYOR”
Salgın döneminde bu tür durumlara daha da dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayan vatandaş, “Burada insan yaşıyor. Ben bir tanesini çekip attım. Bu bölgede birkaç tane daha var ve üstelik bu bölgede temizlik zaten yok. Şu an yaygın bir hastalık sürecindeyiz. Bilmiyorum; bu çöp bidonları hiç ilaçlandı mı? Zannetmiyorum ama bu bölgenin ciddi anlamda bir temizliğe ihtiyacı var. Bu hastalık sürecinde çöplerin devamlı alınmasını düşünüyorum” dedi. 
“HİZMET TIKANIYOR, AKSAKLIKLAR YAŞANIYOR”
Çöp konteynerinin durumuyla ilgili bir başka vatandaş E.Ş. ise, “Başkan gerçekten çok iyi niyetli. Ancak bir yerlerde bir sıkıntı var. Hizmet tıkanıyor. Aksaklıklar yaşanıyor. Buna çok acil bir çözüm bulmalı başkanımız. Yoksa her aksaklık başkana yazılıp hallettirilecek ise vay halimize” yorumunda bulundu.

AYGİAD'ın projesinin İsveç çalışma ziyareti gerçekleştirildi AYGİAD'ın projesinin İsveç çalışma ziyareti gerçekleştirildi