banner47

İYİ Parti Nazilli'de bir istifa daha!

İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk’ün ardından İlçe Sekreteri İlhami Karakoç da görevinden istifa ettiğini duyurdu.

İYİ Parti Nazilli'de bir istifa daha!
banner68

İYİ Parti Nazilli İlçe Sekreteri İlhami Karakoç sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu. Karakoç paylaşımında “İYİ Parti Delegelerinin oyları ile seçilen İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı sayın Av.Cihat Öztürk aleyhinde bir yılı aşkın bir süredir başlatılan ve ilçe başkanımızın istifası ile sonuçlanan haksız saldırıların istifaya rağmen itibarsızlaştırma şeklinde devam ettirildiğini ibretle müşahade ediyorum. Bu haksız saldırılara karşı tepkim uhdemde olmakla, yeni seçilecek ilçe başkanı ve yeni yönetim kuruluna başarı grafiğini daha da yükseklere taşımaları dileklerimle 23 Şubat 2020 tarihinden bu yana sürdürdüğüm iyi parti Nazilli ilçe sekreterliği görevimden istifa ettiğimi bildirir, tüm dost ve gönüldaşlarımı en kalbi muhabbet ve saygılarımla selamlıyorum.” İfadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

İYİ Parti’li Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’la gerilim yaşayan İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurmuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2021, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER