banner47

İYİ Parti'den çok sert Nazilli açıklaması

İYİ Parti'de Nazilli Belediye Başkanı Küşat Engin Özcan ile İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk arasındaki gerilim gündemin ön sıralarında konuşulurken, İYİ Parti Aydın İl Başkanlığı’ndan çok sert bir açıklama yapıldı. Nazilli İlçe Başkanı Öztürk’e açık destek verilen açıklamada, "İlçe Başkanımıza yönelik operasyonun faili ortaya çıkacaktır" ifadeleri kullanıldı.

İYİ Parti'den çok sert Nazilli açıklaması
banner68

İYİ Parti Aydın İl Başkanlığı’na ait sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Partimizin yükselişinden rahatsız olan çevreler tarafından son günlerde giderek artan dozda Nazilli İYİ Parti İlçe Başkanımız Av. Cihat Öztürk'e ve teşkilatımıza sistematik saldırıların yapıldığını görüyoruz. Demokrasilerde yönetimler kongre ile belirlenir ve değiştirilir. Bunun dışında seçilmiş ve görevini ifa eden bir başkanı operasyonlarla engellemeye çalışmak kabul edilemez. Biz bu çabaların manidar olduğunu düşünüyoruz. Başkanımız ve teşkilatımız görevinin başında çalışmalarına başarıyla devam etmektedir. Elbet bir gün bu operasyonların sebebi ve failleri ortaya çıkacaktır. Başkanımızın ve teşkilatımızın sonuna kadar yanında olduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz."

İYİ PARTİ NAZİLLİ’DE GERİLİM 

İYİ Partili Nazilli Belediye Başkanı Küşat Engin Özcan’ın, Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk’ün görevden alınması yönünde çalışmalar yürüttüğü ve bu doğrultuda kulis faaliyeti yürüttüğü iddia edilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER