Didim’deki muhtarlar  Denizköy Muhtarı  Bünyamin Karhan’ı ziyaret etti.

Didim Çamlık Mahallesi Muhtarı ve Didim Muhtarlar derneği Başkanı Filiz Soydemir ve beraberinde bazı Didim  muhtarları ile birlikte, Denizköy   Mahalle Muhtarı Bünyamin Karhan'ı ziyaret etti.

Denizköy Taziye evi ile ilgili olarak basında çıkan bazı haberlerden dolayı, hem yapılan hizmeti yerinde görmek, hem de Denizköy Muhtarı Karhan'a destek vermek amacı ile ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini belirten muhtarlar, hizmetin değerli olduğunu ve tüm Didim'in bu hizmetten yararlanacak olmasından dolayı  Karhan’a teşekkür etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı Soydemir yaptığı açıklamada;" Mahalle  muhtarı arkadaşlarımız ile Denizköy Muhtarımızı ziyaret etmek istedik. Yapılan taziye evini dolaştık. Çok güzel ve amacına uygun bir hizmet binası olması bizleri ziyadesi ile mutlu etti. Taziye evi sadece Denizköy'e değil tüm Didim'e hizmet edecek görüşündeyim. Çünkü Didim'de vefat eden bir kimsenin cenazesi burada bulunan mezarlığa defnedilmekte. Yakınlarının taziyeleri burada kabul edecek olmaları açısından da  değerli bir hizmet olmuş. Belki yasal birkaç eksiklikler olmuş olabilir. Zaman içerisinde bunların aşılacağına eminim. Didim'imizde birçok caminin, cem evinin, bazı okullarımızın hatta muhtarlık binalarımızın bir çoğunun iskanları yok. Buralar halka hizmet yerleridir. Biz Denizköy Mahalle muhtarımıza hizmetinden dolayı teşekkür ediyor ve takdirle karşılıyoruz." ifadelerinde bulundu.

Başkan Dinçer dere ıslahı çalışmalarını yerinde inceledi Başkan Dinçer dere ıslahı çalışmalarını yerinde inceledi

Denizköy Mahalle Muhtarı Karhan'da;" Biz halka hizmet edecek bir yapı inşa ediyoruz. Bütün çalışmalarımız Didimliler için olmakta. Denizköyün ve Didim'in bu hizmete ihtiyacı var. Bir gazetede çıkan karalayıcı, maksadı sadece yapılan hizmetin Didim'e faydalı olmasından duyulan rahatsızlıktan ibaret olduğu görüşündeyim. Ben buradan Aydın Valimiz Hüseyin Aksoy'a , Didim Kaymakamımız Can Kazım Kuruca'ya ve Didim Belediye Başkanımız Ahmet Deniz Atabay'a  gösterdikleri ilgi ve çözüm odaklı görüş ve yardımları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu gün Beni ziyaret ederek desteklerini esirgemeyen Dernek Başkanımıza ve Mahalle Muhtarlarımıza gösterdikleri ilgi için teşekkürlerimi sunuyorum."  dedi.