banner47

Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya kaç yaşında, nereli?

Son günlerin gözde komedyenlerinden olan Hasan Can Kaya. Youtube’da sunduğu komedi gösterileri ile kısa sürede geniş kitlelere ulaşan son olarak da programını Exxen’e transfer eden Hasan Can Kaya kimdir?

Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya kaç yaşında, nereli?
banner68
banner108
Youtube’da yayınladığı komedi programı Konuşanlar ile kısa süre içerisinde 1 milyon 740 bin takipçi sayısına ulaşan Hasan Can Kaya, programını son olarak Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen adlı platforma transfer etti. Exxen’de takipçileri ile buluşmaya devam eden Kaya, her programı ile takipçilerinden tam not almayı başarıyor.

16 Aralık 1989’da İstanbul – Güngören’de dünyaya gelen Kaya, aslen Malatyalı. Uzun yıllar boyunca komedi komedi programlarında yazarlık yapan başarılı komedyen, kendi hazırladığı formatları da farklı platformlarda yayınlamaya başladı. Geçtiğimiz dönemlerde BKM çatısı altında da yer alan komedyen, formatı kendisine ait olan Konuşanlar ile kısa sürede büyük kitlelere ulaşmayı başardı. Zaman zaman programında ünlü isimleri de ağırlayan Kaya, Konuşanlar’ı 1 Ocak 2021 itibariyle Exxen’e taşıdı.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2021, 11:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
bomboş biri
bomboş biri - 1 ay Önce

güldür güldür bi de bunun neyini takip ediyorlar anlamadım

SIRADAKİ HABER