Kuşadasıspor futbolcuları TFF 3. Lig’de Yomra Spor ile oynayacakları maç için hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenmanlarına aralıksız olarak devam eden siyah beyazlı ekibe Kuşadası’nın en köklü işletmelerinden olan Gayret Restoran’ın ortakları Siyami Sertaç Sesli, Süleyman Sami Demiroğlu ve Hasan Arslan bir jest yaparak öğle yemeği düzenledi. Kuşadasıspor As Başkanı Yaser Doğan, Teknik Direktör Gürkan Ferhatoğlu ve takımın ana sponsoru Eviz Yapı’nın sahibi Şakir Eviz’in de katıldığı yemekte ekip moral depoladı.

“MORAL OLDU”

Yemek sonunda konuşan Kuşadasıspor Teknik Direktörü Gürkan Ferhatoğlu, “Yemek, takımımıza moral oldu. Gayret Restoranın değerli sahiplerine çok teşekkür ederiz. Önümüzdeki galibiyeti Gayret Restoran ailesine armağan edeceğiz” dedi.

“SONUNA KADAR DESTEKLEYECEĞİZ”

İşletmenin ortağı Siyami Sertaç Sesli ise “Kuşadası Belediye Başkanımız Sayın Ömer Günel’in Kuşadasıspor’a verdiği desteğe bizler de katkı sunmak istedik. Bugün takımımız için bir yemek organize ettik. Takımımızı sonuna kadar destekleyeceğiz” diye konuştu.