Köşk Belediyesi, ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 99. Yıldönümü öncesinde Karatepe mahallesinde bulunan şehitlik ve caminin bakım ve temizliğini yaparak bayrakları yeniledi.

Aydın'da 90 düzensiz göçmen yakalandı Aydın'da 90 düzensiz göçmen yakalandı

Bu ülke için hiç tereddüt etmeden canını feda eden kahraman şehitlerin Köşk’teki ebedi istirahatgahı Karatepe Şehitliği’nin bakım, temizlik çalışmaları Köşk Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi. Köşk Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; “İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü öncesinde Karatepe Şehitliğimizin çevre düzenleme, bakım ve temizlik çalışmalarımızı tamamladık.” bilgisine yer verildi.

Şehitlik Camii ve Karatepe Şehitliği yol kenarları ile şehitliğin içinde yer alan yeşil alanlar ot biçme makineleriyle biçilerek tertemiz bir görünüme kavuştu. Karatepe Mahalle Muhtarı Aydın Kılınç, gerekli bakım ve çevre düzeni çalışmalarının yapılmasından memnun kaldıklarını söyleyerek, yetkililere hassasiyetlerinden dolayı, Karatepe sakinleri adına teşekkür ettiğini bildirdi.