Köşk Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda yaklaşık iki hafta önce hayatını kaybeden İYİ Parti, Köşk ve Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Haydar Tunç’un anıldı. Mecliste, duygulu anlar yaşandı.

Kuşadası Belediyesi’nden mazgal temizliği Kuşadası Belediyesi’nden mazgal temizliği

Meclis toplantısında, 19 Eylül 2021 akşamı evinde geçirdiği kalp krizi neticesinde vefat eden Köşk esnaflarından ve İYİ Parti Meclis Üyesi Haydar Tunç’un her zaman oturduğu masasına çiçek konuldu.
Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, mecliste yaptığı konuşmada Haydar Tunç’un vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek; “Merhum Haydar Tunç abimiz; Köşk’ümüzü güzelleştirmek, Köşk’e hizmet etmek adına gerek büyükşehir belediye gerekse ilçemiz meclisinde bütün gayretini ortaya koydu. Bizimle ve toplumla olan diyalogu herkesin zihninde güzel bir intiba bıraktı. Partilerimiz farklı olsa da ilçemizi güzelleştirmek için uyum içinde çalıştığımız, sevdiğimiz, çok iyi anlaştığımız bir mesai arkadaşıydı. İlçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı biz kendisinden razıyız, Rabbimde kendisinden razı olsun. Allah, yakınlarına ve sevenlerine uzun ömürler ve sabırlar ihsan eylesin” dedi.
Güler ayrıca, Haydar Tunç’un vefatıyla Köşk Belediyesi Meclis Üyesi olan Yüksel Dönmezer’e ve Büyükşehir Belediye Meclisine giden Mustafa Latif Orhan’a başarılar diledi.