Aydın 1. Amatör Lig 3. Grupta Işıklı Demirspor ve Akaçaova Belediyespor karşılaştı. Işıklı Demirspor mücadeleyi 10-0 kazandı.

(Haber: Yusuf Yıldız)

Aydın 1. Amatör Lig 3. Grup 6. haftasında Işıklı Demirspor ve Akaçaova Belediyespor karşı karşıya geldi. Ev sahibi ekip maça hızlı başlayarak ilk 5 dakikada Sercan Demir ve Zafer Korucu’nun golleriyle skoru 2-0’a getirdi. Akçova Belediyespor pozisyon şansı aramaya çalışsa da Işıklı Demirspor defansını aşamadı. Rakip yarı sahasına kolaylıkla giren Işıklı Demirspor Hamit Köker ve Musa Madenci’nin golleriyle skoru 4-0 yaptı. İlk yarının son dakikalarında Sergen Gülcüoğlu ile 5. golü bulan Işıklı Demirspor soyunma odasına 5-0 önde gitti. 

İkinci yarının hemen başında Akçova Belediyesporlu oyuncuların müdahalesi sonucu Işıklı Demirspor penaltı kazandı ve Cengiz Dağ skoru 6-0 a taşıdı. Pozisyon şansı bulamayan Akçaova Belediyespor uzun paslarla rakip defansını aşmaya çalışsa da başarılı olamadı. Tolunay Siner’in arka arkaya attığı 3 gol ile skoru 9-0 oldu. İsmail Çelik’in skoru belirleyen gölüyle Işıklı Demirspor karşılaşmayı 10-0 kazandı.

Işıklı Demirspor puanını 18’e çıkararak liderlik koltuğundaki yerini korurken, Akçaova Belediyespor 0 puanda kaldı.

Kardeşköyspor eksik olmasına rağmen farklı kazandı Kardeşköyspor eksik olmasına rağmen farklı kazandı

SİTE-2-3