banner47

Valilik susuyor, vatandaş konuşuyor

Aydın’ın sorunları çözülecek

Valilik susuyor, vatandaş konuşuyor
banner68
banner90

Aydın Valiliği tarafından devam eden değerlendirme toplantıları kapsamında Söke’nin sorunları  dinlendi.


Nazilli, Efeler ve Çine ilçelerinde yapılan ve Aydın’ın 17 ilçesinde gerçekleştirilmesi planlanan değerlendirme toplantısı, Söke’de Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger Başkanlığı’nda yapıldı. Söke İlçe Değerlendirme toplantısı Söke Zirai Üretim İşletmesi Tarımsal Yayım ve Hizmetiçi Eğitim Merkezi (TAYEM) salonunda gerçekleştirildi.


Toplantıya Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’in yanı sıra Söke İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, çeşitli dairelerin il ve ilçe müdürleri, mahalle muhtarları, çeşitli odalar ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.


Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger yaptığı açılış konuşmasında; “İlimizin ilçelerindeki sorun ve talepleri dinlemek üzere düzenlediğimiz toplantılarımıza devam ediyoruz. Bu toplantılarda biz susuyoruz, başta muhtarlarımız olmak üzere katılımcılar konuşuyor. Sorun ve taleplere çözüm buluyoruz. Bugün de bu toplantılardan birini Söke ilçemizde yapıyoruz” dedi.


Açılış konuşmasının ardından başta muhtarlar olmak üzere katılımcılar Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger ve beraberindeki ilgili daire müdürlerine sorunlarını iletti.

YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER