banner47

Uğur Dündar Atay'ı ziyaret etti

Duayen Gazeteci Aydın'a geldi

Uğur Dündar Atay'ı ziyaret etti
banner68
banner90

Duayen Gazeteci Uğur Dündar, önceki dönem Denizli Milletveki Melike Basmacı ve önceki dönem Bursa Milletvekili Dr. Ceyhun İrgil ile birlikte Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Duayen Gazeteci Uğur Dündar ve Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay'ın 25. Dönem Milletvekilliği döneminde birlikte çalıştığı önceki dönem Bursa Milletvekili Dr. Ceyhun İrgil ve önceki dönem Denizli Milletvekili Melike Basmacı, yerel seçimlerin ardından Efeler Belediyesi’ni ziyaret etti.

Yakın arkadaş oldukları bilinen Dündar, İrgil, Basmacı ve Atay birlikte yemek yedi.

Arkadaşların ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, "31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Efeler halkına kendimizi anlatmak için Efeleri mahalle mahalle gezdik, çok çalıştık. Projelerimizi halkımıza anlattık. Halkımız emeğimizin karşılığını 31 Mart'ta sandıkta verdi. Geçtiğimiz Perşembe günü mazbatamızı aldık ve görevimize başladık. Telefonla arayarak ve makamımıza gelerek bizi tebrik eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Tabi ki en büyük teşekkürü bize güvenerek Efeler'i bize emanet eden Efeler halkına ediyorum” dedi.

banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER