banner47

Polisler şok yaşadı

Kavga ihbarına gitmişlerdi...

Polisler şok yaşadı
banner68
banner90

Efeler'de görev yapan polisler, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 174. yılında  çok güzel bir sürprizle karşılaştı. Kavga ihbarını alan polisler, anaokulu öğrencilerinin tatlı ikramıyla karşılaştı.

Aydın polisi, Türk Polis Teşkilatı'nın 174'üncü kuruluş yıldönümü ve Polis Günü'nde anaokulu öğrencilerinin sürpriz kutlamasıyla karşılaştı. Efeler'de faaliyet yürüten Aydın Bilgi Anaokulu öğretmenleri, 155'i Polis İmdat hattını arayarak kavga ihbarında bulundu. İhbar üzerine okula gelen polisler, binaya girdiklerinde süprizle karşılaştı.

Anaokulundaki çocuklar tarafından polisler sevinçle karşılanırken, minikler tarafından tatlı ikramında bulunuldu. Olay yerine gelen ekipler yapılan süpriz nedeniyle anaokulu çalışanlarına ve öğrencilere teşekkür etti.

Anaokulu kurucularından Aysun Kaplan, "Çocuklarımızın her günün anlam ve önemini yaşayarak öğrenmelerini hedef alan bir okul olarak, bugün polis ekiplerimize küçük bir sürpriz yaptık. Bir olayla karşılaşacağını düşünen polis ekiplerimiz, gülen yüzlerle onları karşılayan çocuklarımızı görünce çok mutlu oldu. Çam sakızı, çoban armağanı tatlımızı hediye ettik ve onları minnet dolu bakışlarımızla uğurladık. Gece gündüz demeden, güvenliğimiz için fedakarca çalışan tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Bayramını kutlarız" dedi.

VİDEO İÇİN TIKLA

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 19:05
banner81
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ergun
Ergun - 1 yıl Önce

Hepimiz iyiki variz.

banner80
SIRADAKİ HABER