banner47

Öğrencilerin dileği gerçek oldu! Mektupla ulaştılar

İl Müdürü bizzat ulaştırdı

Öğrencilerin dileği gerçek oldu!  Mektupla ulaştılar
banner68
banner90

Efeler’de ortaokul öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ihtiyaçlarının karşılanması ,çin mektup yazdı. Mektubun iletildiği  İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, okula giderek öğrencilerle birlikte malzemeleri açtı.


Efeler’e bağlı Çeştepe Mahallesi’nde bulunan Atatürk Ortaokulu 7-A sınıfı öğrencileri, okulda eksik olan bir takım ihtiyaçların karşılanması için İl Milli Eğitim Müdürlüğüne mektup gönderdi.

Mektubun ulaşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu’nun talimatı ile malzemeler temin edilerek okula gönderildi.

Okula gelerek, malzemeleri öğrenciler ile birlikte açan Milli Eğitim Müdürü Çandıroğlu, öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu. 7-A sınıfı öğrencileri, gönderdikleri mektuba duyarsız kalmayan ve isteklerini yerine getiren yetkililere teşekkür etti.


Çeştepe Atatürk Ortaokulu 7-A sınıfı öğrencisi Figen Korkmaz, mektuplarına gelen yanıttan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bir mektup gönderdik. Onlar da okulumuza geldiler, ihtiyaçlarımızı karşıladılar. Çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, her zaman öğrenci ve öğretmenlere karşı duyarlı bir yaklaşımda bulunduklarını belirterek “Çeştepe Atatürk Ortaokulu’ndan 7-A sınıfı öğrencileri bize bir mektup göndermişler. Mektupta kendi okullarındaki kullanımla alakalı bir takım ihtiyaçlar var. O ihtiyaçları da biz elimizden geldiği kadar yerine getirdik. Bunları öğrencilerimize teslim etmek üzere buradayız. Umarım öğrencilerimizi mutlu ederiz. Burada önemli olan şu, il milli eğitimin dolayısıyla bakanlığımızın öğrencilerimize ve öğretmenlerimize olan yaklaşımı ve duyarlılığını göstermek amacıyla aslında biz buradayız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER