banner47

O köye cenaze aracı gitmiyor

"Belediye icraatlarına hızlı başladı"

O köye cenaze aracı gitmiyor
banner68
banner90

Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş’ın kendisine az oy çıkan Alamut Mahallesi’ni cezalandırmak için cenaze aracı göndermediği iddia edildi. Altıntaş’ın kendisinden cenaze aracı isteyen Belediye Meclis Üyesinin telefonuna da çıkmadığı öne sürüldü.

Edinilen bilgiye göre, Alamut Mahallesi’nde yaşayan bir kişi, beyin kanaması sonucu Nazilli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Vatandaş, tüm müdahaleler rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Cenazenin Alamut Mahallesi’ne götürülmesi için Bozdoğan Belediyesi’nden cenaze aracı istendi. İddiaya göre belediye cenaze aracı göndermedi. Cenazenin Nazilli Belediyesi’ne ait araçla Bozdoğan’a bağlı Alamut Mahallesi’ne götürüldüğü belirtildi.

Duruma sosyal medyadan tepki gösteren Alamut Mahallesi sakinlerinden Birtan Kulakoğlu, “Belediye işi gönül işi… AKP’li Bozdoğan Belediyesi cenaze arabası göndermiyor. Köyümüz Alamut’tan İlçe Belediye Meclis Üyesi Özden Süslüoğlu’nun cenaze arabası talebini ileten sekreterine, ‘Boşver Özdeni’ diyerek cenaze arabası göndermeyen Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş icraatlarına hızlı başladı. Cenaze, Nazilli Belediyesi’nin arabasıyla köyümüze getirilmiştir” yazdı.

banner81
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şadiye Özokumuşoğlu...
Şadiye Özokumuşoğlu... - 1 yıl Önce

Eline geçen fırsatı,sanki o makamdan hiç ayrılmayacakmış gibi kullanan bu zavallıya sadece acınır ...O koltuklar hiç kimseye baki değil sayın belediye başkanı...Çok uzun yıllar sonra bu yaptığınız yanlış davranışı,utanarak hatırlayacağınızdan eminim...Siz hatırlamasanız da biri mutlaka size hatırlatır küçük adam...

banner80
SIRADAKİ HABER