banner47

Hemşireler Haftası birlik beraberlik içinde kutlandı

"İnsanların hayatlarına dokunuyoruz"

Hemşireler Haftası birlik beraberlik içinde kutlandı
banner68

12-18 Mayıs Hemşireler Haftası dolayısıyla Aydın Liva Hastanesi, çalışan hemşire personelleri için kutlama düzenledi. Etkinliğe, Liva Hastanesi ortaklarından Halim Irmak, Hamdullah Irmak, Hastane Başhekim Dr. Erdal Gezer, Başhekim Yardımcısı Dr. Gülgün Gezer, Başhemşire Şeyma Çorbacı ve hemşireler katıldı.

“HEMŞİRELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN”

Aydın Liva Hastanesi ortaklarından Halim Irmak, hemşirelerin zor şartlar altında çalıştıklarını belirten, ”Hemşireler stresle başa çıkabilen bir mesleğin üyeleridir. Amaçları hayat kurtarmaktır. Hemşireler gününüz kutlu olsun” diye konuştu.

“HEMŞİRE'NİN GECESİ GÜNDÜZÜ YOKTUR"

Başhekim Erdal Gezer, hemşirelerin günü kutlayarak hemşireliğin önemine vurgu yaptı. Gezer, ”Nerede bir düşkün ve hasta varsa orada bir hemşire vardır. Hemşirelerin gecesi ve gündüzü yoktur. Kutsal bir meslektir. Anne şefkatiyle çalışan bir meslek grubudur. Hemşireler her zaman can başla çalışıyorlar“ dedi.

“İNSANLARIN HAYATLARINA DOKUNUYORUZ”

Başhemşire Şeyma Çorbacı da, hemşirelerin özverili olduğunun altını çizdi. Çorbacı, “Hemşire olmak kolay değildir. Sevgi ve özveri ister. İnsanların hayatlarına dokunuyoruz” ifadelerini kullandı

Konuşmaların ardından hemşireler gününe özel hazırlanan pastayı, hastane yöneticileri ve hemşireler birlikte kesti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER