banner47

Haluk Levent Kızılcaköy'e geliyor

JES'lere karşı mücadeleyi destekleyecek

Haluk Levent Kızılcaköy'e geliyor
banner68
banner108

Ünlü sanatçı Haluk Levent, Jeotermal Enerji Santralleri'ne karşı mücadele yürüten Kızılcaköylülere destek verdi. Levent, bir takipçisinin davetine olumlu yanıt vererek Kızılcaköy'e geleceğini açıkladı. 

Anadolu Rock müziğinin önemli temsilcilerinden biri olan ve toplumsal olaylara duyarlılığı ile tanınan sanatçı Haluk Levent, bu kez Efeler'e bağlı Kızılcaköy Mahallesi'nde ortaya çıkan Jeotermal Enerji Santrali tartışmalarına müdahil oldu. Sosyal paylaşım sitesi twitterda bir takipçisinin, "Değerli büyüğüm, Haluk abim. Bu haklı mücadelemizde havamızın, suyumuzun, topraklarımızın zehirlenmemesi için, Aydın'ımızın kirlenmemesi için desteklerinizi bekliyoruz. Sizin gibi duyarlı insanları yanımızda görmek istiyoruz. Mümkünse Aydın Kızılcaköy'e gelmenizi istiyoruz" dedi. Haluk Levent bu mesaja, "Gelmem mi anam babam? Geleceğim yakın zamanda" yanıtını verdi. Levent'in ne zaman Aydın'da olacağı ise bilinmiyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selcuk Apa
Selcuk Apa - 2 yıl Önce

Hangi gün gelecek tarih koymazmi saat koymazmi?:(( Haberi verirken daha ciddi ayrinti yazmak gazeteciligi yayinciliği sevmekle olur.

SIRADAKİ HABER