banner47

Germencik Belediyesi çocuklara forma dağıttı

"Onlar güldükçe mutlu olanlardanız"

Germencik Belediyesi çocuklara forma dağıttı
banner68

Germencik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen yaz okulu öğrencilerine yeni logolu Germencik Belediyesi yazılı formalar dağıtıldı.

Çocukların spora karşı ilgilerinin artması için Germencik Belediyesinin düzenlediği yaz okulu etkinliği, çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü.

Germencik Belediyesi yüzme kursu ile beraber, Futbol, Voleybol, Tenis, Basketbol ve Muay Thai dallarında 6 branşta kurslar sürerken toplamda bin 300 öğrenciye yaz ayı boyunca spor dolu tatil geçirmelerine olanak sunuyor.

Forma dağıtımında dondurma ikramı yapılan öğrenciler müzik eşliğinde eğlenirken aileleri de bu eğlenceye ortak oldu. Etkinliğe katılan Germencik Belediye Başkanı Öndeş; “Çocukların mutlu olması ve onların daha iyi bir geleceğe sahip olmaları için elimizden geleni yapacağız. Onlar güldükçe bizler mutlu olanlardanız” dedi.

Aileler yaz okulunu desteklediklerini ve çocukları için güzel bir çalışma olduğunu belirtirken, Öndeş’e teşekkürlerini sundu.

Germencik Belediyesinin düzenlediği yaz okulu etkinlikleri 30 Ağustos’ta sonlanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kızgın İnsan
Kızgın İnsan - 7 ay Önce

LGBT desteğiyle mi çocukların daha iyi bir geleceğe kavuşacağını düşünüyor bu başkan. Bir de çıkmış çocuklara forma ile dondurma dağıtmış. Gitsin önce LGBT desteği ile ne yaptığını düşünsün.

SIRADAKİ HABER